Drzwi w ponadczasowym stylu

« Powrót do artykułu: Drzwi w ponadczasowym stylu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

22 czerwca 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam zakupione mieszkanko, właściwie same gołe tynki, wiec musiałem wybrać udać się po zakup drzwi, wiadomo, że na jednych się nie kończy bo to do łazienki, do sypialni do pokoju dziecka trzeba również takie drzwi wmontować. Wybrałem dlatego Salon Hoff bo maja spora ofertę http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/drzwi/wewnatrzklatkowe a dodatkowo zapewniają montaż :) więc nie trzeba szukać dodatkowo fachowca .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdz w takim razie tutaj www.abra.szczecin.pl maja bardzo Duzy wybor drzwi, do tego na pewno pomoga w wyborze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór jest całkiem spory więc jest z czego wybierać:)


_________________________
biuro architektoniczne poznań

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2015, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

szeroki asortyment i wybor roznego rodzajow modeli znajdziesz tutaj www.artmar-lublin.pl do tego nie jak w większości sklepow 1 lub dwoch producentow. Tutaj naprawde jest w czym wybierac

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie ostatnio wymienilem drzwi, sa to drzwi wewnątrzklatkowege bardzo fajne i lokalne, bo zrobione przez szczecińskich inżynierów: [url]http://www.fenti.pl/produkt-8-37-1 jakby ktoś tu był ze szczecina i okolic to bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdz tutaj www.artmar-lublin.pl jak szukasz czegos unikalnego, ponieważ maja bardzo Duzy wybor asortymentu

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2015, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

kupowalem drzwi tu www.witexsuperlock.pl i jestem zadowolony. maja duzy wybor i drzwi są naprawde solidne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 374

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >