Drzwi wejściowe pełniące ważną rolę

« Powrót do artykułu: Drzwi wejściowe pełniące ważną rolę | « Powrót do grupy: Budowa i remont

22 października 2018, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie drzwi powinny być przede wszystkim dobrze wymierzone i obsadzone, a wtedy będą spełniać swoją rolę. Tak mi doradzili fachowcy z firmy www.famix.pl gdzie zrobiłem zamówienie na takiee drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2019, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również pomyśleć nad daszkiem nad drzwi wejściowe. Osobiście polecam coś takiego - https://robelit.pl/sklep/budownictwo-prywatne /daszki-nad-drzwi-i-balkony/aluminiowe-daszki-nad-drzwi-wejs ciowe, bo sam się zdecydowałem na takie rozwiązanie i sprawdza się bardzo dobrze.

Ten post był edytowany przez Bakser dnia: 17 kwietnia 2019, 09:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2019, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram @Bakser, ja polecam zadaszenie z poliwęglanu, które są tanie i bardzo solidne. Spełniają wszystkie swoje funkcje i wyglądają bardzo nowocześnie. Taki daszek widziałam ostatnio na https://www.metal-gum.com/zadaszenia-z-poliwe glanu

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2021, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przy montażu daszku nad drzwi jest dopasowanie go do struktury powierzchni. To będzie miało wpływ na dobranie odpowiednich elementów montażowych oraz narzędzi. W przypadku ocieplenia należy zastosować tuleje dystansowe oraz kołki rozporowe odpowiednie do rodzaju elewacji. Jestem przekonana, że najlepszym wyborem będzie daszek poliwęglanowy

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >