Drzwi wejściowe,wewnętrzne i bramy garazowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 lipca 2014, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Jeśli interesują Cię drzwi wejściowe, wewnętrzne lub bramy garażowe chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2014, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem ciekawy, czy drzwi, zamieszczone na zdjęciu poniżej trzeba uwzględniać na etapie projektu? Nigdy w domkach jednorodzinnych nie spotkałem się z takimi, a bardzo mi się podobają. Z drugiej strony, bardzo pasują do dużych mieszkań w starych kamienicach. No, ale jeżeli budujemy domoek typu dworek, to one jakoś mi tak pasują...

źródło: Drzwi Studio

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2014, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik PaulMak napisał: Jestem ciekawy, czy drzwi, zamieszczone na zdjęciu poniżej
trzeba uwzględniać na etapie projektu? Nigdy w domkach
jednorodzinnych nie spotkałem się z takimi, a bardzo mi
się podobają. Z drugiej strony, bardzo pasują do dużych
mieszkań w starych kamienicach. No, ale jeżeli budujemy
domoek typu dworek, to one jakoś mi tak pasują...



źródło: Drzwi Studio


Oczywiście trzeba uwzględnić kilka szczegółów takich jak np włączniki światła, przygotowanie odpowiedniego wymiaru otworu pod drzwi itd.
Jeszcze ciekawszy efekt robią drzwi dwuskrzydłowe, chowane w ścianę. Przy drzwiach dwuskrzydłowych warto zainwestować w synchronizację (otwieranie dwóch skrzydeł jednocześnie, ciągnąc za jedno).

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem warto zamieścić na projekcie, zawsze to większa pewność, że nic nie stanie później na drodze w montażu
http://www.lizurej.pl/drzwi-rzezbione/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2018, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie nie będzie problemu, bo są drzwi naścienne i można dać chowane w ścianę ale za płytą GK.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2018, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

warto by drzwi były dopasowane do stylu domu, inaczej nie prezentuje się to dobrze




lizurej

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi powinny być dostosowane do stylu całej stolarki jak i reszty domu. Oczywiście wielkość otworów drzwiowych i okiennych również powinna pasować wielkością do kubatury domu, bo jakoś nie widzę drzwi 270-ek od Hormanna w parterowej chatce. Poza tym jest tyle obecnie trendów, że producenci aż ciężko mają za wszystkim nadążyć (mam na myśli różne trendy w różnych miejscach kraju). Przykładowo firmy jak Wikęd mają po kilka kolorów / odcieni antracytu aby drzwi można było idealnie dopasować do okien, dachu, bramy garażowej czy co tam wymyśli sobie jeszcze Inwestor.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2018, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Robią już nawet drzwi z krytymi ościeżnicami i skrzydłem do samodzielnego pomalowania, aby jeszcze lepiej dopasować drzwi do wystroju mieszkania:
http://erkado.pl/wp-content/uploads/2017/07/ERKADO-katalog-D W-2017-_1.pdf
Strona 116 patrz w kolorach. Sam nie malowałem ale z opinii Klienta wychodzi na to, że dobrze się je maluje i farba nieźle się trzyma powierzchni skrzydła.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych jest www.uni-plast.eu z Lubania w województwie dolnośląskim. Wszystkie drzwi w moim domu zakupiłem od nich i jestem z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę Mazwoj, że aluminium jest wykorzystywane co raz chętniej w stolarce. O ile jest to element jak ościeżnica kryta z w/w przez Ciebie firmy czy ościeżnica aluminiowo-kompozytowa jak w Wikędzie to pół biedy. Poprawiają się parametry / walory użytkowe drzwi i koszty nie rosną aż tak mocno. W przypadku drzwi z płaszczem aluminiowym to cena znacząco podskakuje do góry i śmiało może wynieść 2-krotność ceny drzwi stalowych, a co najciekawsze parametry mogą być bardzo podobne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >