Drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

22 czerwca 2017, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może pomogą na stronie drzwihotelowe.pl. Dużo drzwi różnego typu sprzedają, ja sam kupowałem szklane do łazienki. Wygodne, estetyczne ze specjalnie wzmacnianym szkłem. Szybko dostarczyli, opakowali tak żeby się to szkło po drodze jakoś nie uszkodziło. Można się dodzwonić, popytać o konkretne modele, akurat obsługę mają dobrze zorientowaną w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2017, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym wzmacniane jest to szkło, bo z tego co mi wiadomo, to Erkado przeprowadzało próby produkcji takich drzwi na swoim szkle VSG i okazało się, że przy tak dużej powierzchni szkło wręcz nie może być wzmocnione folią wewnątrz taflami jak w VSG. Obecnie oni jak i inni produkują drzwi szklane ze szkła hartowanego, bo jest wytrzymałe, sprężyste!!! oraz w razie stłuczenia pęka na grube kawałki aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia ciała.

http://erkado.pl/?ch_drzwi=drzwi-szklane-graf
Konstrukcja: szkło hartowane 8mm. To samo w modelu Fragi z bokami z MDFu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2017, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia wiem, że ważny jest również dobry montaż. Tak samo waży, jak dobry produkt. Trzeba o tym pamiętać oczywiście.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Można już teraz drzwi o dobrej akustyce znaleźć za niewygórowane pieniądze. Ja kupowałem skrzydła przez sklep drzwihotelowe.pl. Jest okej, dobrze sobie radzą z hałasami, różnica jest wyczuwalna gołym..uchem, że tak to nazwę. Przy poprzednich drzwiach można było swobodnie z korytarza podsłuchać o czym jest rozmowa wewnątrz pokoju, teraz jest to niewykonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Z wewnętrznych to porta ma świetne drzwi. akustyka faktycznie jest dość istotna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki budżet posiadasz na zakup drzwi wewnętrznych? Pytam bo akurat na eMojePodlogi.pl mamy teraz kilka ciekawych promocji na wybrane modele, warto zerknąć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

nie polecam drzwi przesuwnych

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego? Możesz to jakoś rozwinąć?
Drzwi przesuwne na pewno nie są wygodniejsze od drzwi klasycznie otwieranych na zawiasach. Za to prezentują się znacznie lepiej. Trzeba liczyć się z tym, że te systemy przesuwne nie będą tak wyciszały pomieszczeń, ani nie będą tak funkcjonalne jak zwykłe drzwi.
Różnica w wyglądzie też jest pomiędzy np. systemem naściennym z otwartym skrzydłem i zamkniętym. Zupełnie inaczej wyglądają te drzwi.
A najważniejsza rzecz drzwi przesuwnych czyli kaseta mówi najwięcej o jakości. Dzisiaj liczą się tylko dwie firmy tak na prawdę. Jest to Eclisse i Leon. Od nich kupują kasety najwięksi producenci drzwi wewnętrznych - Erkado i Porta. Ja osobiście sprzedałem setki tych Leonów i Eclissów z drzwiami z Erkado i Porty i reklamacje były na prawdę sporadyczne i w znakomitej większości spowodowane złym montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2017, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sie długo zastanawiałeś co wybrać

Ten post był edytowany przez Stefan68 dnia: 16 lipca 2017, 00:06
Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2017, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymieniałem drzwi w sypialni i wybrałem w końcu drzwi producenta Invado,
a zamówiłem sobie je z montażem na http://www.artservice.pl/detal/pl/detal/drzwi -wewnetrzne,436.htm , to firma z Radomia, jak jesteście z okolic to polecam. Najtrudniej chyba o dobry montaż. Jak ktoś się na tym nie zna, tak jak ja na przykład, to ma problem. Ale tym razem obyło się bez problemów

Ten post był edytowany przez Stefan68 dnia: 30 lipca 2017, 12:29
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >