Drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸

30 kwietnia 2018, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wolę zamówić drzwi drewniane u stolarza, niż w salonie, zawsze korzystniej cenowo

http://www.lizurej.pl/okna-drewniane/systemy- okien/okna-drzwi-tarasowe-przesuwne/

Ten post był edytowany przez drewbud dnia: 30 kwietnia 2018, 12:32
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2018, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik drewbud napisał: ja wolę zamówić drzwi drewniane u stolarza, niż w
salonie, zawsze korzystniej cenowo



http://www.lizurej.pl/okna-drewniane/systemy-
okien/okna-drzwi-tarasowe-przesuwne/


Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie. Stolarz może zrobi drzwi na indywidualne życzenie klienta, ale cena też będzie indywidualnie dobrana za taką usługę. Poza tym stolarz moim zdaniem zrobi drzwi z jednego materiału jakim jest drewno. Jak ktoś szuka tanich drewnianych drzwi to jest tego pełno w marketach - jakieś sosnowe cudeńka co rozeschną się po roku czy dwóch.
A co w przypadku gdzie ktoś chce jeszcze taniej? Z MDFu stolarz nie zrobi drzwi. Zobacz na największe firmy typu Pol-Skone czy Erkado. Oni produkują lekko po 30 tysięcy sztuk drzwi miesięcznie i przy tak dużej ilości na pewno idzie uciąć trochę kosztów, a co za tym idzie - będzie niższa cena. Nawet pomimo tego, że stolarz nie reklamuje się, nie wydaje katalogów itd, ale to na tak dużej ilości produkcji odbije się niska cena takich drzwi z MDFu czy z okładzinami z HDFu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2018, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom z Trójmiasta mogę polecić zakup drzwi wewnętrznych od firmy www.strefa-drzwi.pl Sam zakupiłem od nich drzwi, które nie kosztowały mnie wiele a są bardzo solidne i świetnie wyglądają. Firma ma swoją siedzibę w Gdyni.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie takich drzwi znajdziesz więcej i nie tylko w Trójmieście. Masz przecież producentów jak Pol-Skone, Erkado czy DRE produkujących tanie i dobre drzwi wewnętrzne (np. najtańsze płytowe). Znajdziesz u nich też modele wejściowe do bloku typu Enter czy Herse w cenach do 1400zł brutto za kompletne drzwi w okuciami, progami itd. Te drugie nawet masz na płycie Homalight więc w tej cenie ciężko znaleźć coś rozsądniejszego. W podobnych pieniądzach to masz chyba tylko Chińskie drzwi, ale tym jakością daleko brakuje do w/w modeli. No i z serwisem jakimkolwiek możesz się pożegnać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zupełnie nie żałuje inwestycji w drzwi szklane. Specjalnie nawiązałem współpracę z ekipą https://profiline.com.pl/ , która wykonała dla mnie bardzo oryginalne rozwiązanie. Okazało się ono na tyle atrakcyjne, że aż znajomi z zazdrości pytają komu zawdzięczam tego typu drzwi!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2018, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Też muszę wymienić drzwi i szukam jak na razie odpowiedniego producenta, który ma dobrą i ciekawą ofertę. Może > https://www.porta.com.pl/ będzie dobrym pomysłem ? W ich obszernej ofercie znalazłam drzwi, które idealnie wkomponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. A wy jakiej marki drzwi planujecie kupić ?

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 5 czerwca 2018, 15:02
Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2022, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam firmy. Jeśli ma dobry montaż i załatwi Ci markę drzwi jaką chcesz to moim zdaniem OK. Póki co patrząc na ofertę to ja tam widzę z wewnętrznych drzwi drewniane albo Portę. Nic więcej, a jest tyle ciekawych firm na rynku. Erkado, DRE, Eclisse, Jagras, Invado, Pol-Skone i wiele wiele innych. Każda marka ma coś ciekawego do zaoferowania.
Erkado i Porta to super lakiery.
DRE ma akryle czarne
Eclisse systemy przesuwne
Reszta dobrą jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2022, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Żadne sieciówkowe drzwi nam nie odpowiadały, dlatego zamówiliśmy solidne drewniane wg indywidualnego projektu w parkietlux. Są idealnie dopasowane do podłogi, minimalistyczne i wszystkie wymiary się zgadzają

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2022, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak robiłem remont to kontaktowałem się ze sklepem przy Bartyckiej 14/15 w Warszawie. Zapewniają bezpłatne pomiary bezpośredni u klienta i proponują przy okazji montaż wszystkich rodzajów drzwi wewnętrznych, które mają na stanie. Trochę można zaoszczędzić przyznam szczerze, a wiadomo, że w tych czasach chodzi o elastyczność. Od marek klasycznych drzwi po premium. Katalog bardzo bogaty i na pewno coś trafisz. Nie kombinowałem za bardzo. Chciałem po prostu mocne drzwi i takie dostałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2022, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Bartycka to istne zagłębie budowlane :).
Byłem kilka razy i na prawdę jak ktoś czegoś dla siebie tam nie znajdzie to już nie ma nadziei dla takiej osoby hahaha:). Ale to tak jak piszesz - warto szukać oszczędności jak choćby w montażu o którym wspomniałeś. 8% zamiast 23% VATu na drzwi to już opłacalny kąsek przy obecnych cenach drzwi. Warto oszczędzać tam gdzie to zasadne i nie wpłynie na drzwi. Ja zawsze polecam oszczędność w różnicy VATu ulokować w lepszej okleinie. I tak wiele firm jak np. Erkado czy Porta ma różnice cenowe pomiędzy wykończeniami na poziomie mniej więcej tej różnicy w VAT. Na jedym zaoszczędzi człowiek ale za to będzie w tych samych pieniądzach miał dużo lepsze drzwi w lepszej okleinie. Jest jednak spora różnica w jakości pomiędzy np. Greko a Premium czy CPL. Warto kombinować, bo pieniądze nie są z gumy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Witam, mam pytanie czy prowadnice drzwi przesuwnych montuje się do podłoża czy trzeba wykuć rowy na prowadnice ?
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >