Drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

12 lipca 2021, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2021, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wstawiłem w pubie takie drzwi http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.htm l i świetnie się sprawdzają. Myślę, że zapewniają większą prywatność, jakby to dziwnie nie zabrzmiało. Po prostu doskonale wydzielają przestrzeń. Dogadałem się z producentem, też na montaż, więc tutaj możesz trochę zaoszczędzić moim zdaniem. Dużo możliwości regulacji. Odpowiednio zabezpieczone, klamki chodzą płynnie, zawiasy solidne, wszystko sprawdziłem. Marka godna zaufania. Też na Allegro możesz potwierdzić o nich pozytywne opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2021, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba już widziałem gdzieś na forach to pytanie od Ciebie?
Przede wszystkim czas na zamówienie drzwi daj sobie. Produkcja drzwi minimalnie to 8 tygodni. Średnio 12-15, a są i nawet dłuższe terminy na produkcji.

Najlepiej aby montażysta Ci pomierzył otwory, bo sam możesz czegoś nie uwzględnić. Zawsze informuj montażystę o tym że grubość muru może się zwiększyć. Przykładowo może dojść glazura. To akurat może nie problem ale koszty dodatkowe. Firmy takie jak Erkado czy Porta mają kątownik z dłuższym piórem zwiększający zakres ościeżnicy o 1 rozmiar. Warto mimo wszystko zmierzyć raz i zamontować, niż później płacić 2x za to samo.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2021, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo cenne wskazówki. Myślę sobie, że bardzo ważne jest to, by jednak postawić na montaż profesjonalny.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2021, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrz przede wszystkim na systemy jakie masz w drzwiach. Dobre marki takie jak Erkado czy Porta korzystają z systemów Leona lub Eclisse. Poza tym u większego producenta będziesz mieć sprawdzoną jakość skrzydeł i ościeżnic (tuneli) jeśli takie będą wymagane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >