Dwupokojowe Kraków Prądnik

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

21 sierpnia 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Siemka! Postanowiłam się wyprowadzić w końcu od rodziców, przez ten czas co u nich mieszkałam to sobie odkładałam kasę na wkład wlasny, chce wziąć kredyt i zacząć żyć na swoim ;) Chce kupić mieszkanie dwupokojowe, na razie jestem sama, ale nie chce inwestować w kawalerkę, bo potem wyjdę za mąż i mieszkanie trzeba będzie sprzedać bo sie nie pomieścimy ;) Ktos może polecić jakies fajne mieszkania w okolicach Prądnika?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz racje, kawalerki to jednak są drogie…trochę się to finansowo nie opłaca. Moja siostra tak własnie kupiła dwa pokoje i w sumie przez jakiś czas podnajmowała drugi pokój koleżance, a teraz ma jak znalazł, bo jej sie mąż dokłada do kredytu :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, Twojej uwadze polecam naszą inwestycję na Prądniku Czerwonym, przy ul. Dobrego Pasterza: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,20,hsd-inwestycje-dobrego-pa sterza-39.html. W dwóch budynkach mieszkalnych będzie dostępnych łącznie 66 mieszkań: od 2- do 5-pokojowych. Dodatkowo, każde mieszkanie jest wyposażone w przestronny taras lub balkon. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany, a w przyszłości zostanie zainstalowany monitoring. Obecnie jesteśmy na etapie podpisywania umów deweloperskich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełny opis inwestycji oraz wykaz mieszkań wraz ze szczegółową wyceną. Przy opisie każdego mieszkania są też rzuty mieszkań i kondygnacji. Jeżeli będziesz chciała o coś dopytać, zapraszam do kontaktu.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo wygląda nawet ciekawie, a jak to jest z jakimś garażem, czy miejscem parkingowym? Moja koleżanka pod blokiem nie ma nawet kawałka chodnika, żeby się zatrzymać i zostawia auto na parkingu pod hipermarketem, masakra….

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, w Krakowie istnieje duży problem z miejscami parkingowymi. Obecnie na jedno mieszkanie w bloku przypadają nawet dwa samochody, a miejsc niestety nie przybywa. Planując budowę nowego osiedla, wielu deweloperów decyduje się na budowę podziemnych garaży i parkingów. W naszej inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza będzie dostępnych 79 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 4 miejsca naziemne. Szczegółowy wykaz cen znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2018, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Fresh home after as concoct:
http://aff.bdsm.buyer-review.top

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >