Dywan czy wykładzina?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2009, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Mam pytanko. Do pokoju dziennego wybrać dywan czy raczej wykładzinę? Jak sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2009, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

dywan ładniej wygląda wykładzinę tylko wtedy jak chcemy niedużym kosztem położyć coś w miejscu narażonym na intensywne urzytkowanie.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2009, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślę,że dywan jest lepszym pomysłem. Wygląda o niebo lepiej niż wykładzina i jest trwalszy. Teraz jest mnóstwo wzorów, nie tylko tradycyjne. Można dobrać do każdego rodzaju mebli i koloru ścian. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2009, 01:19

Zgadzam sie: good 0 bad

no a chodzenie na boso po prawdziwym dywanie to naprawdę przyjemność wykladzinka już taka miła nie jest.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2009, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Również obstaję przy dywanie. Wygląda efektywniej, jest bardziej przytulny. Do tego dzisiejsza oferta firm w tym temacie jest naprawdę bogata. Ja przy doborze dywanu do swojego wnętrza korzystałam z tego, co oferuje firma Podlasiak tutaj - www.e-dywany.pl, całkiem przystępne ceny, wzory i przede wszystkim duży wybór.

pozdrawiam :)

Ten post był edytowany przez ibiza_sunny dnia: 7 marca 2014, 16:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2009, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie dywan lepiej wygląda, nadaje charakteru wnętrzu, co do chodzenia na boso to nie ma porównania o wiele przyjemniej chodzić po dywanie niż po wykładzinie. Jedyna wada to chyba cena :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2009, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że przy wyborze kierować należy się przede wszystkim pomieszczeniem, gdyż dostępne są wykładziny, które wcale tak dużo nie ustępują dywanom pod względem miękkości czy wyglądu.

W pomieszczeniu typu pokój dzienny/salon, gdzie przebywamy i chodzimy dość często, odpowiedniejszy moim zdaniem jest dywan. Można go zwinąć w razie potrzeby, szybko wymienić itp.
W sypialni natomiast, gdzie chodzimy rzadziej i podłoga nie jest tak bardzo narażona na wszelkie plamy i brud, spokojnie można położyć wykładzinę, która pod względem przytulności bije moim zdaniem dywan na głowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2009, 00:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą. A co do dywanów, to np. tutajsą bardzo fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2009, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę że robertb trafił w sedno rodzaj podłogi też zależy od rodzaju pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2009, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam mam w domu same wykładziny i nie chciałabym mieć dywanu. Według mnie wykładzina tak samo ładnie się prezentuje a jest sporo tańsza i łatwiej ją utrzymać w czystości, a więc dla mnie jest bardziej funkcjonalna. Zresztą mieszkanie to nie muzeum i nie powinno się zwracać uwagi na samą estetykę. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >