Dzbanek do filtrowania wody

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

30 kwietnia 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja słyszałam gdzieś opinię, że taka woda miękka, którą uzyskujemy po przefiltrowaniu jej przez taki dzbanek nie jest tak naprawdę zdrowa. Podobno woda twarda (z mikroskopijną zawartością kamienia) jest lepsza. Chodzi tutaj o choroby układu krwionośnego, serca itp. Ale co, jak i dlaczego to nie mam pojęcia. Ciekawa jestem czy to prawda czy szerzący się mit.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, że taki dzbanek to strata czasu i pieniędzy. Nie sądzę, aby jakoś dużo dawał. Już lepiej zainwestować w jakiś zmiękczacz wody lub lampe uv. Zresztą można to sobie porównać na http://sklep.osmoza.pl/ i oszacować co się bardziej opłaca

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2015, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

tez korzystamy z tego i powiem ze bardzo praktyczna sprawa. Wystarczy się zastnabowic ile już zaoszczędziliśmy w te upały jakby wode kupowac dla całej rodziny to praktycznie zgrzewka na dzień by poszła. A taki dzbanek z filtrem to jednorazowy wydatek. Mowi ze wode z kranu niby można pic i podobno wiele się przez ostatnie lata zmieniło, nawet słyszałem jak lekarze namawiali do tego, ale ja jakoś miałbym opory…

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2015, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Też kupiłam dzbanek i był to bardzo dobry zakup. Polecam zdecydowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę zgodzić się z tym,ze taki dzbanek to strata czasu i pieniędzy,wręcz przeciwnie- pijąc taką wodę masz gwarancję tego iż jest czysta,wolna od zarazków i bakterii.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2015, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie dzbanki to przeżytek, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naprawdę sprawdzonych metodach filtracji wody w domu polecam poczytać informacje dostępne pod adresem http://www.uzdatnianie.pro/uzdatnianie-wody.

Ten post był edytowany przez Monaco dnia: 22 września 2015, 10:44
Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2016, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

woda jest bardzo ważna dla organizmu i moim zdaniem warto dbać o jej jakość. My tez mamy w domu filtry do wody, bo jakość pozostawiała wiele do życzenia. Jeśli interesują was tego rodzaju urządzania to warto zapoznać się z ofertą firmy GC 2000 http://gc2000.pl/. Maja spory wybór filtrów, soli tabletkowej i testów do sprawdzenia jakości wody.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2019, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie dzbanki są bardzo fajne, my korzystamy domu z takiego dzbanka już od kilku lat i bardzo dobie takie rozwiązanie chwalimy. Jakiś czas temu dowiedziałam się ze strony https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f088-or yginalny-filtr-wody-do-ekpresu.html, że można w takich dzbankach używać zamienników wkładów filtrujących i również dobrze spełnia one swoją rolę ;) Więc jak to się mówi - po co przepłacać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2019, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam skorzystać z możliwości jakie daje http://www.forumbudowlane.pl/instalacje-wodne/filtry-do-wody -t9302/15#p502836 Bardzo dobra jakość. Super smak wody.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2019, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

web cam girls

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >