Działka - monitoring?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

3 grudnia 2014, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam działkę. Swego czasu ginęły mi moje warzywka i owoce, oraz jakieś krzesła i inne duperele. Jak myślicie czy warto zamontować Monitoring i systemy alarmowe
?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2015, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba jeszcze nie spotkałam sie z monitoringiem na działce, ale to może być bardzo dobry pomysł. Jak chcesz zamontować monitoring to widziałam, ze tutaj http://www.kamery.pl/ mają właśnie takie kamiery typowo do monitoringu. W ten sposób dowiesz sie kto podkrada Ci rzeczy z działki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2016, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu nie zależy oczywiście jak nasza działka wygląda, bo niektóre są lepsze niż domy w którym mieszkamy :) Zobacz ofertę JBP HD Camera i np. model KZ2 w tej cenie ciężko trafić kamerę z lepszą specyfikacją. Rozdzielczość to 1280x720p a w niej widoczne są już nawet twarze osób. Wystarczy, że włączysz aplikację na telefonie i możesz sprawdzać obraz z działki, a jak już wykryje ruch to obraz będzie zapisywany na kartę pamięci z możliwością rozbudowy jej do 64GB, więc możesz być spokojny ;)

Ten post był edytowany przez Tomek111 dnia: 9 września 2016, 08:04
Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że wystarczy tabliczka, że jest monitoring. Drobnych złodziejaszków wystraszy, a poważni i tak niczego się nie przestraszą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, dzięki wielkie za porady :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mi się nie wydaje, ze wystarczy. Zapraszam do kontaktu http://trans-sat.pl/alarmy-warszawa możemy spokojnie wyliczyć koszty nie będą one na pewno wysokie

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2017, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszym zabezpieczeniem i ochroną jest właśnie dobry system monitorujący!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2019, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Honestly, these games https://frivunblocked.games/ are so fantastic that you can spend a significant quantity of time without obtaining bored also for as soon as. Besides, nowadays these video gaming web sites also give a possibility to fraternize different individuals.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2019, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Hi, thanks pro the info. I be deficient in to register you to look here Best free familiarity

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2020, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań wysokiej jakości systemów do monitoringu domu to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Orllo u którego będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji, jeśli chodzi o kamery zewnętrzne również w wydaniu obrotowym. Sam używam MINI ROTATION z trybem nocnym, powiadomieniami na telefon, jakością obrazu Full HD i opcją łączności Wifi. Zajrzyj na https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-obrotowa-m ini.html i sam się przekonasz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >