Eco Partner

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 grudnia 2017, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z forum zakładał z nimi ogrzewanie na podczerwień? Interesuje mnie samo ogrzewanie jak również opinie o ekipie je wykonującej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy pytasz sie o firmę robiącą panele na podczerwień? Takie elektryczne ogrzewanie? Wolę się upewnić czy o tej samej firmie mówimy. Tą o której ja mówię jest z pod Poznania. Rokietnica bodajże. Jeżeli to ta sama firma to co byś chciała wiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś chyba tu pisałem o takiej firmie. Chyba to Eco Partner. W każdym razie na pewno są oni z Rokietnicy. Ale to nie ma znaczenia bo montują swoje panele w całej Polsce. Znajoma ma je nad morzem. Fajna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się,że znajomi korzystali z usług tej firmy.Jak nie zapomnę to się podpytam,bo na pewno to była firma z okolic Poznania.Od roku mają panele u siebie w domu i póki co są bardzo zadowoleni

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na
podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni
producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut
jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o
nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są
terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym
ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z
ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?


Znajoma jest zadowolona z całej instalacji. Rachunki za ogrzewanie też są bardzo rozsądne. Dokładnych kwot jeszcze nie znam ale na pewno się podpytam, jak tylko się z nią zobaczę. Sam montaż urządzeń jest bardzo prosty i u niej to trwało chwilkę. Przy okazji wytłumaczono jej jak działają programatory. Miała takie prostsze modele bo to w domkach na wynajem, a jak wiadomo im trudniejsze tym bardziej klient poprzestawia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?
Fajnie, że to producent, bo można w pewien sposób wpłynąć na wielkość a właściwie na proporcje samego panela. Wiadomo, że powierzchnia i tak będzie wynikać z wliczonej mocy dla danej powierzchni, a właściwie z potrzebnego ciepła. Ale to może być np. 1m2 w formie kwadratu o boku 1m, może to być prostokąt 0,5x2 m albo dowolny inny jaki nam będzie pasował do aranżacji i miejsca na panel. Pełna dowolność to unikalna możliwość.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

online loans bad credit online loans bad credit instant approval web loan web loan

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

personal loans unsecured poor credit loans credit loans credit loans

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance quotes online free auto insurance quotes online auto insurance quotes auto insurance quotes online

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • hydraulik warszawa Liczba postów: 28 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...
  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >