Eco Partner

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

12 marca 2018, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=zaremba.radek]Użytkownik Marchewa napisał:
Tak, chodzi mi o firmę wykonującą ogrzewanie na podczerwień z Rokietnicy. Nie wiedziałam, że są oni producentami paneli. Myślę, że to może być ich atut jeżeli wykorzystują rodzime produkty. Co chciałabym o nich wiedzieć? Jak podchodzą do swej pracy, czy są terminowi i czy taka instalacja długo trwa? O samym ogrzewaniu jak wygląda sterowanie tą instalacją, jak z ciepłe w domu i jak wysokie macie rachunki?


Fajnie, że to producent, bo można w pewien sposób wpłynąć na wielkość a właściwie na proporcje samego panela. Wiadomo, że powierzchnia i tak będzie wynikać z wliczonej mocy dla danej powierzchni, a właściwie z potrzebnego ciepła. Ale to może być np. 1m2 w formie kwadratu o boku 1m, może to być prostokąt 0,5x2 m albo dowolny inny jaki nam będzie pasował do aranżacji i miejsca na panel. Pełna dowolność to unikalna możliwość.
Kupowanie bezpośrednio od producenta zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Chociaż nie każdy producent daje taka możliwość. To dla większości firm pewien problem, bo kontakt z salonami, wykonawcami jest po prostu łatwiejszy niż z ostatecznym klientem. Fajnie, że oni tak do tego podchodzą. A możliwość indywidualnego wyprodukowania takiego panelu pod wymagania klienta to już górna półka obsługi klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17789 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >