Ekogroszek - opał w Twoim domu

« Powrót do artykułu: Ekogroszek - opał w Twoim... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

20 lipca 2020, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, że jeśli szukam ekogroszku to musi to być tani ekogroszek. Ważna jest jednak nie tylko cena jednostkowa, ale jej stosunek do wartości opałowej. Co z tego, że znajdę opał w ekstra cenie, jak okaże się, że jest wilgotny i zejdzie mi go przez zimę dwa razy więcej, o wpływie takiego opału na piec nawet nie wspomnę. Ja zawsze stawiam na sprawdzonych dostawców, takich jak https://grzejemnieto.pl/. Ich opał jest najwyższej klasy, a dodatkowo jest jeszcze przed sprzedażą dosuszany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2020, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego warto postawić na tego typu rozwiązanie jakim jest ekogroszek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2020, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o węgle aktywne? Bardzo zależy mi na kompleksowej usłudze regeneracji. Ostatnio znalazłam firmę Zdpwa, która od 1982 roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie regeneracji węgla. Więcej informacji na stronie http://www.zdpwa.com.pl/regeneracja-termiczna -wegla-aktywnego-zuzytego-i-wysyconego.html

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2020, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na eko-groszek i nie żałuję swojego wyboru. Materiał jest wydajny, ekonomiczny i ekologiczny. Opał zamawiam zazwyczaj ze składu www.skladopalubocian.com.pl. Dysponują szeroką ofertą oraz atrakcyjnymi cenami.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2020, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

click for more
WW2 Collectable Militaria-Collect in Violity Online Auction

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2021, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie dobrego ekogroszku, z certyfikatami moge polecić skłąd Sobianek. Kupujemy tutaj opął od dwóch lat, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19178 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 526

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >