Elegancki pomysł na przedpokój

« Powrót do artykułu: Elegancki pomysł na przedpokój | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 lipca 2014, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w przedpokoju żona zdecydowała, że ściany będą białe, a jedna w czerwonej cegle. Kojarzycie jakiegoś dobrego producenta? Nie wiem czy takie rzeczy lepiej kupić w markecie czy jednak bezpośrednio od dostawcy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najprościej i najszybciej w markecie, powinno być coś takiego :). Też teraz biorę się za remont przedpokoju, bo jest w nim mnóstwo mebli, jest niefunkcjonalny i zagracony. Chciałabym to zmienić, dlatego myślałam nad tym, by całkowicie wyrzucić z niego niepotrzebne meble (dwie szafy pełniące funkcję garderoby, dwie szafki na buty), a wstawić tylko i wyłącznie mały komplet mebli do przedpokoju np. tego typu jak tutaj – http://meblowiec.pl/przedpokoj,c12.html. Wydaje mi się, że to dobry pomysł.

Ten post był edytowany przez zuzkaa dnia: 25 maja 2015, 15:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2016, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny pomysł. My także chcemy urządzić sobie przedpokój i wyrzucić niepotrzebne meble a tylko zostawić wieszak oraz siedzisko razem z półką na buty http://decoart24.pl/siedzisko-do-przedpokoju- wieszak-z-polka-chrom . Według mnie nic więcej nie trzeba do przedpokoju, przecież służy tylko do rozpłaszczenia się.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim musicie znaleźć jakieś stylowe meble do przedpokoju to może być jakaś sofa, szafa, ława, gustowna komoda. Wszystko w zależności od stylu i od ilości dostępnego miejsca :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że w tym przypadku cegła lub kamień dekoracyjny na ścianę to bardzo dobry pomysł jeżeli ma wyglądać faktycznie elegancko,możecie przecież wybrać dowolną wersję kolorystyczną. My chętnie pomożemy podczas wyboru mebli,zerknijcie na www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz byłam u znajomej która w salonie ma położone takie płytki decorator wood. To połączenie drewna i kamienia, wymiar 80x20 to znaczy płytki są betonowe ale do złudzenia imitują drewno. Przyznam szczerze, że salon ma pazur dzięki takiej dekoracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma to być coś naprawdę eleganckiego to może kamień naturalny na ściane i podłogę będzie dobrą opcją,co o tym sądzisz? Chętnie pomożemy dopasować odpowiednią kolorystykę,zobacz na www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też