Elektronarzędzia. Gdzie kupić i jakie. Proszę o pomoc.

« Powrót do grupy: narzedzia budowlane Opinie .

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

30 grudnia 2014, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Narzedzianonstop.pl, bardzo dobry sklep z narzędziami, ceny moim zdaniem też korzystne. Ja kupuję tam i wiem, że paczka dojdzie na czas. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie narzędzia jakie mam kupiłem przez centrum wyposażenia wnętrz w Warszawie na Bartyckiej polecam sprawdzić stronkę i poszukać ponieważ często ceny są korzystne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2016, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysoki stosunek jakosć/ cena ma firma Cormak i ich narzędzia, za takie pieniądze to moim zdaniem bardzo fajna opcja. Sam używam i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2016, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W kategorii jakość/cena dla elektronarzędzi zdecydowanie Bosch. Każdy może znaleźć coś dla siebie - od niedzielnych majsterkowiczów po profesjonalistów. Ja teraz kupiłem to ich najnowsze narzędzie wielofunkcyjne PMF 350 CES. Wymiana końcówek b. wygodna - przycinałem już fugi i wykładzinę i b. dobrze sprawdza się też rękojeść antywibracyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też gdy tylko mogę to staram się wybierać solidne, długowieczne narzędzia, PMF 350 boscha sprawuje się świetnie i w ogóle nie okazuje zmęczenia. Kupując narzędzia nie warto oszczędzać i kupować jakieś lipne firmy kosztem jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2016, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

My dostaliśmy ten sprzęt od boscha, testujemy od 2 miesiecy. Muszę przyznać, że daje radę. Podchodziłam sceptycznie, bo wiadomo jak to jest, jak coś jest do wszystkiego, to najczęściej jest do niczego, ale jednak teraz się cieszę. Jeden sprzęt w garażu, zamiast kilku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Bosch ma akurat bardzo dobry sprzęt, choć znajomy mówił mi o narzędziach Modeco Expert - są świetne jakościowo i w rozsądnej cenie. A jeśli nie wiecie jakie elektronarzędzia kupić, zerknijcie do tego artykułu: http://123budujemy.pl/elektronarzedzia-warto- miec-domu-wiertarka-wkretarka-jeszcze/. Z niego się wszystkiego dowiecie. Dajcie też znać, na co się zdecydowaliście.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2017, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam sprzęt makity.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszytskim - warto stawiać na dobre marki, takie jak np. wspominana wcześniej makita. Jeżeli chodzi o to, gdzie - najlepiej szukać w sieci. jest po prostu taniej. Do tego można trafiać na dobre promocje - wiele jest np. w rg narzedzia

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A byliście na https://ctn24.pl/ ? Tam maja naprawdę dużą ofertę narzędziową w przystępnych cenach. My obkupiliśmy się u nich kompleksowo, w dodatku nawet zaoszczędziliśmy całkiem sporo, a sprzęt dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Wiertarka udarowa Liczba postów: 3 Grupa: narzedzia b... Kupowałem praktycznie od zera wszystkie narzędzia na budowę naszego domu. Wkrętarka z udarem fatmax, wyrzynarka, piła (bączek) tez, szlifierka kątowa Bosch, poz...
  • jaka szlifierka Liczba postów: 32 Grupa: narzedzia b... Zakup szlifierki kątowej to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. Na rynku mamy wielu producentów oferujących swoje produkty. Pytanie jakie trzeba sobi...
  • Materiały spawalnicze Liczba postów: 5 Grupa: narzedzia b... Prowadząc działalność w tym zakresie musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie naszych pracowników. W dzisiejszych czasach liczy się najbardziej wysoka jakość ofe...
  • Jaka wiertarko wkrętarka Liczba postów: 12 Grupa: narzedzia b... Użytkownik januszkk napisał: Czy ktoś może zna się w temacie? Szukam nowego sprzętu do firmy i nie wiem co kupić. Może mi doradzicie? Sądzę ,że dobrym wyborem....
  • Części do maszyn budowlanych Liczba postów: 7 Grupa: narzedzia b... Niestety nigdy nie korzystałem z usług tego sklepu. Napisz może jakich części dokładnie szukasz. Ja zamówiłem niedawno pompy manualne, sterowniki do układów sma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (9)

gości: 391

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >