Elewacja - pomocy

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

4 grudnia 2019, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Elewacje zewnętrzna która się ładnie prezentuje i jest sprawdzona od wieków to kamień naturalny. Ładne efekty wizualne otrzymuje się przez zastosowanie kamienia elewacyjnego w powiązaniu z tynkiem. Takie rozwiązania i zarazem inspiracja jest na stronie w dziele kamień elewacyjny . Proszę się z tym zapoznać i wyrazić swoją opinię :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2020, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na elewacji zawsze ładnie prezentuje się klinkier, a do tego daje radę na mrozie, upale czy deszczu. Dla mnie to najlepszy materiał – mam klinkier od firmy Klinkierbud i sobie bardzo chwalę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2020, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam klasyczną elewację z tynku cienkowarstwowego TN30. Praktyczne, nowoczesne, bardzo dobre rozwiązanie. Czas mija, a fasada bardzo elegancko się prezentuje

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2020, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

I na jaką ostatecznie się decydowaliście, macie jakieś zdjęcia?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2020, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem klasyczne elewacje są zdecydowanie najlepsze. Jak się do tego doda dobry tynk w dobrym systemie i do tego porządnego wykonawcę to w zamian otrzymamy fajnie wykonane ściany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2020, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam skontaktować się z tą firmą http://www.kamien-luxmar.pl/, która oferuję sprzedaż kamienia naturalnego. Polecam zapoznać się z ich ofertą na stronie bo jest w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2020, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zastanawiam się czy nie zrobić sobie elewacji drewnianej, tylko nie wiem jakie będą koszta.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2020, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo. Rekomenduję zastosować tynk modelowany TSS 05. Tynk jest łatwy w aplikacji, elastyczny, posiada długi czas obróbki. Posiada właściwości paroprzepuszczalne, samoczyszczące, zapobiegające utracie koloru, zmniejszające przywieranie kurzu.TSS 05 to tynk, który pozwala na uzyskanie na elewacji różnych ciekawych efektów, np. efekt betonu, deski itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2020, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Poczytaj także o mineralnych płytkach klinkierowych. Ja zamówiłem je od firmy www.elastolith.pl . Posiadają bardzo dobre wykonanie oraz nowoczesny wygląd. Ponadto są bardzo proste w montażu i nie wymagają użycia specjalistycznych narzędzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2020, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, jeśli klinkier, to decydujcie się tylko na ten tradycyjny, pełnowartościowy. Elastyczny nigdy nie będzie tak trwały jak zwykły: https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >