Elewacja pokryta cegłą klinkierową w kolorze intensywnej szarości

« Powrót do artykułu: Elewacja pokryta cegłą klinkierową w... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 września 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła klinkierowa jest praktycznie na każdym domu albo ogrodzeniu w sąsiedztwie, więc u siebie chciałem położyć coś innego. Na białej elewacji będziemy mieli szare deski kompozytowe z dobretarasy.pl, które docelowo będą także na tarasie. Widziałem wizualizację i wygląda ciekawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam materiał jest super, ale muszą być spełnione dwa warunki: po pierwsze wykonawca, który z klinkierem pracuje regularnie i do tego sam dobry materiał (osobiście polecam King Klinkier). Wtedy to ma ręce i nogi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaden argument mnie nie przekona, że są lepsze rozwiązania niż cegła ceramiczna. Trwałość i jakość tego materiału to już jest powód, żeby zainwestować właśnie w cegłę ceramiczna

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że do tego typu elewacji potrzebne są specjalne systemy mocujące. Ja takie zamawiałem od firmy www.mocujemy.pl Zajmują się produkowaniem różnego rodzaju elementów złącznych i mocujących, w tym tych wykorzystywanych do elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepie postawić na kamień? Lepie wygląda i jest modny od lat. Myślę, że on nigdy się nie znudzi. Wygląda rewelacyjnie. Tutaj http://www.kameno.pl znajdziecie ciekawą ofertę w tym zakresie. Wybór jest naprawdę rewelacyjny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2018, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie mieć elewację w odcieniach szarości to polecam wam zgłosić się do firmy www.btb-radzymin.pl Oferują płyty elewacyjne wykonane z betonu architektonicznego. Beton architektoniczny nadaje domowi nowoczesny wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Cudo. Tutaj http://mikulska.pl/ widziałam klinkier w podobnym odcieniu. Mega stylowo, nowocześnie. Teraz takie szarości królują w aranżacjach wnętrz. Jak widać, na zewnątrz też doskonale się sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2018, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo, Klinkier jest materiałem szeroko wykorzystywanym w budownictwie. Popularne są zarówno cegły, jak i płytki klinkierowe. Kolor szary jest jednym z najczęściej wybieranych na fasadę domu. Idealnie komponuje się np. z drewnem lub tynkiem cienkowarstwowym. Rekomenduję płytki klinkierowe z kolekcji Dream House - Mglisty Poranek lub kolekcji Old Castle - Frozen Island. Płytki King Klinker są łatwe w położeniu, doskonale prezentują się na każdej powierzchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

gay chatrooms girls live girls live girls live

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2018, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

xhamsterlive my free cams mobile live girl free live girl webcam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 368

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >