Energooszczędne pompy obiegowe

« Powrót do artykułu: Energooszczędne pompy obiegowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 kwietnia 2017, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do pomp to mam trochę doświadczeń, bo musiałem osuszać jakiś czas temu zalany garaż. Dobrze poradziła sobie pompa Verty jaką zamawiałem internetowo ze strony swatt.pl. To jest akurat hurtownia, ale mają też ofertę w detalu za rozsądne pieniądze. Bardzo fajnie się sprzęt sprawdził, trzeba przyznać, że idealnie mi doradzili. Powiedzmy sobie szczerze, że pompy tego typu to nie był temat w którym byłem super zorientowany, także fajnie że mi jakiegoś dziadostwa nie wcisnęli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2017, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mi się pompa obiegowa przy centralnym ogrzewaniu sprawdza jaką mi dobrali w Swatt (strona hurtowni: swatt.pl). Profesjonalna obsługa, można porozmawiać, podpytać o parametry, działanie, montaż, bardzo kompleksowo podchodzą do tematu. Nie jest tak jak w innych miejscach że tylko zamawiasz, płacisz i tyle kontaktu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2017, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne pompy obiegowe sprzedaje w dobrych cenach hurtownia Swatt na pewno. Na stronie swatt.pl jest cala specyfikacja i cennik. Brałem kilka zamówień na modele Hel – Wita. Produkty zawsze docierały w idealnym stanie, profesjonalnie zapakowane, także nie było strachu że coś w transporcie się uszkodziło. Te obiegówki co oni sprzedają są wyjątkowo energooszczędne, według producenta nawet do 80 proc mniej energii zużywają i rzeczywiście jest widać różnicę. Nie wiem czy na poziomie aż 80 proc ale na pewno dużą.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2018, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezawodne pompy głębinowe i powierzchniowe oraz hydrofory produkuje www.dambat.pl. Na wszystkie urządzenia udzielają gwarancji. Służą fachowym doradztwem. Dobre warunki cenowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2018, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do pytania o pompy wirowe to ja polecam jak najnardziej http://fosskia.pl/ zarówno pod względem cen, jak i jakości. Mają świetną obsługę no i można spokojnie im zaufać. Także w przypadku cen.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2018, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokiej jakości urządzenia zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków oferuje firma www.ana-szczecin.pl. Są autoryzowanym dystrybutorem pomp wiodących producentów. Fachowcy zawsze służący doradztwem w temacie. Cenowo konkurencyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym temacie na pewno nie warto moim zdaniem oszczędzać. Kupisz tanio, potem są wysokie rachunki, wyższe prawdopodobieństwo awarii (zawilgocenia) co zwłaszcza zimą nie jest przyjemne. U mnie do wody użytkowej jest zamontowana pompa Evosta 2 SAN i ten produkt polecam, głównie ze względu na wydajność, ciche działanie, łatwy montaż i właśnie wodoszczelność, która jest bardzo ważna.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

insurance quotes homeowners home insurance rates affordable home insurance best home insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

loans direct direct loans direct loans america cash advance

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

New web project:
http://date.when.hotblog.top

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >