Fachowy Dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

5 kwietnia 2015, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No w biurowcu na pewno jest to dobre rozwiązanie, ale w domu jednorodzinnym stawiam na dachówkę braasa, bo jak dla mnie zielony dach to straszna kombinacja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2015, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No w miejskim zgiełku biurowców to coś takiego na pewno jest fajne, jeżeli w czasie przerwy można sobie w takie miejsce wyjść i chociaż trochę odpocząć, to czemu nie. Jednak w domu gdzie ma się swoje podwórko na którym miejsca wystarczy, aby odpocząć to nie widze powodu, żeby robić coś takiego jeszcze na dachu. Lepiej postawić na ładną i wytrzymałą dachówkę od Braas jak mówi forumowicz u góry i na pewno wyjdzie to nam lepiej i co najważniejsze taniej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2015, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Taniej na pewno, mimo że dachówka sama w sobie nie jest tania, więc po co kombinować i przepłacać? Nie dość, że trzeba zajmować się ogrodem to i dachem, bezsens. Chyba, że ktoś ma straszne parcie na "lans".

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2015, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To ta jak w niektórych przypadkach z kolektorami słonecznymi co z tego, że są od strony północnej i nie nagrzeją wody dla c.w.u, ale z ulicy musi być widać, żeby wszyscy widzieli tą "ekologie". Temu nie dość, że taniej wyjdzie dachówka to według mnie o wiele bardziej estetycznie będzie również ona wyglądała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2015, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No akurat na kolektory nigdy nie zwróciłem uwagi, ale to już jest totalna głupota :D
Dachówka jest najlepsza, bo nie wymaga właściwie żadnego nakładu pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2015, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Hhahahah a ja niestety słyszałem o takich przypadkach i raz sam widziałem :) Nie dość , że prawie żadnych nakładów pracy to jeszcze dodatkowych kosztów, które przy blasze w podsumowaniu mogą być tak wysokie, że przekonanie o jej "taniości" będzie tylko złudzeniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No całkowita racja, a Ty masz dachówkę z braasa, bo już się zagubiłem w wątku.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2015, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam z Braasa dachówkę model Romańska Cisar - tu mozna sobie zobaczyc http://www.veldach.com.pl/dachowki-kategoria- 7 , ceglana, kolor kasztanowy - extra się komponuje z wykonczeniem mojego domu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2015, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A właśnie dachówka Romańska od Braas znajduję sie teraz na jubileuszowej promocji, ponieważ CISAR ma juz 10 lat, więc w jesczze fajniejszej cenie można ją mieć, więcej w aktualnościach na ich stronie można przeczytać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm ,ciekawa oferta. Dachówka raczej dobrze wykonana(świadczy o tym popularność tego producenta i udział w rynku) Idzie wiosna, więc Romańska powinna pasować idealnie na wczesnowiosenne prace dekarskie. Zwłaszcza jeżeli ktoś buduje bardziej tradycyjny dom bądź lubi klasyczne i sprawdzone rozwiązania.

Ten post był edytowany przez ottenjeden dnia: 11 maja 2015, 22:06
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >