Fajne meble do pokoju dziennego?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

11 maja 2016, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyłączam się do tematu. :) Poszukuje fajnych mebli, najlepiej gdyby były modułowe. Lubię często coś przestawiać i zmieniać. Tylko męża mam wciąż tego samego ;) hehehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2016, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do pokoju dziecięcego wybrałam meble z Ikei - dobrze się sprawdzają pomimo intensywności użytkowania i łatwo dokupić pasujące kolejne części.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2016, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki budżet na zakup całości mebli modułowych posiadasz? Jeżeli możesz to sprecyzuj i określ szczegóły,wtedy będziemy w stanie pomóc i podać konkretne zestawy:)

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Naszło mnie w końcu na małe zmiany w domu. Podwyżka w pracy jest więc można zaszaleć;) Zaczynam od salonu. Myślałam o czymś nowoczesnym, marzy mi się czerń i biel:D Też słyszałam o meblach modułowych, wyglądają bardzo stylowo. Muszę przejść się w weekend do kilku salonów i obejrzeć kolekcje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2016, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Tegoroczne lato u nas pod znakiem remontu;) darowaliśmy sobie wakacje nad morzem i to co zaoszczędziliśmy przeznaczymy na meble do salonu i sypialni. Zaciekawiliście mnie tymi meblami modułowymi. Czy ktoś z Was ma i może doradzić?;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kinak napisał: Tegoroczne lato u nas pod znakiem remontu;) darowaliśmy
sobie wakacje nad morzem i to co zaoszczędziliśmy
przeznaczymy na meble do salonu i sypialni. Zaciekawiliście
mnie tymi meblami modułowymi. Czy ktoś z Was ma i może
doradzić?;)


Rozwiązanie z meblami modułowymi jest bardzo praktyczne. Kupujesz tylko te szafki, które są Ci potrzebne - oszczędność kasy. W przyszłości zawsze możesz dokupić dodatkowe moduły. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczką owych mebli. Kupiłam szafki Possi Light od BRW. Jak dotąd jestem z nich zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Koleżanka ma w domu meble Possi Light i przyznam, że meble zrobiły na mnie wrażenie. Zabrałam jej katalog i przymierzam się do zakupu :)Możliwości aranżacyjnych jest tyle, że trudno się zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

@Kinak moduły to fajna opcja, jeśli lubisz często zmieniać design pokoju. Łatwo je sobie poprzestawiasz w praktycznie dowolną konfigurację (no, może bez przesady, bo dybli do trzymania komody na ścianie to chyba nie dostaniesz :D).
Koleżanki dobrze wskazują Possi Light jako przykład takich mebelków, bo one dodatkowo dają Ci możliwość zmieniania koloru drzwiczek. W sensie - jak Ci się znudzi jeden, to możesz pójść do salonu i wybrać inny. Nie wiem czy to działa na zasadzie wymiany, czy dodatkowego kupna, ale rozważyć warto. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja urządzałem swój salon przy pomocy fachowców z www.dominova.com.pl. Mają bardzo duży wybór solidnych i nowoczesnych mebli. Efekt końcowy wyszedł fenomenalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma się co zastanawiać, BRW wstrzeliło się w aktualne trendy i potrzeby konsumentek, że tak powiem/napisze :D Dla mnie rozwiązanie modułowe jest idealne, mogę bez trudu przestawiać meble i zmieniać aranżację, kiedy mi się podoba. A opcja wyboru dowolnego koloru drzwiczek, czy korpusu jest stworzona z myślą o kobietach. Teraz nikt niczego nam nie narzuci, same decydujemy, jak mają wyglądać nasze meble :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 42 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >