Fajne meble do pokoju dziennego?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 listopada 2014, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne meble do pokoju dziennego?
I możliwie tanie? Chętnie bym coś okazyjnie wymieniła w mieszkaniu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2014, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo obniżek i fajnych okazji cenowych na takie meble znajdziesz np w Black Red White - w tym dziale np możesz pooglądać: http://www.brw.com.pl/regaly/?m=3,pokoj-dzien ny, a kupić w salonie u siebie w mieście.
Teraz nawet mają możliwość kupienia na 30 rat bez oprocentowania i bez pierwszej wpłaty. Ale tylko do 19 listopada:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2014, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz znajdziesz takie meble niemal w każdym sklepie internetowym,wystarczy poszukać i dodatkowo ich cena także będzie o wiele niższa z racji świątecznych promocji i rabatów.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2015, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A myślałaś może nad jakąś konkretną kolorystyką? Ja ostatnio kupiłam dosłownie 2 meble na http://www.impresje24.pl/. Wybrałam tam sobie witrynkę i szafkę plus kilka ciekawych poduch i mój pokój dzienny zmienił się nie do poznania. Dostawy szybko realizują, więc akurat tym się nie denerwowałam:) a meble bardzo solidnie i dokładnie wykonane:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym,ze takie meble bez problemu znajdziesz w sklepach internetowych oraz ich cena będzie zdecydowanie niższa,warto poszukać. Jeżeli mozemy pomóc np w wyborze łóżka to solidne wysokiej jakości znajdziesz na www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2015, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli uwzględniasz zakup mebli przez neta to ja ze spokojem kupowałam [url]tutaj i nie ukrywam dobrej jakości meble są

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam już dosyć sztampowych mebli rodem z katalogu IKEI. Robię teraz remont i chciałabym zupełnie zmienić wystrój mieszkania. Co polecacie? Antyki? Jakieś meble dizajnerskie takie jak te? Sklepy z oryginalnymi meblami od zagranicznych projektantów?
Z góry dziękuję za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Oryginalne meble znajdziesz i u nas, dizajnerski fotel kupiłam tutaj Nie musiałam szukać zagranicznych sklepów. Poza tym seria mebli Milano to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Może zaciekawić ciebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2015, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam jeszcze rzucić okiem na stronę mebli Forte, dokładnie do tej zakładki: http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-ml odziezowy.html. Znajdziesz tam całkiem fajne meble w przyzwoitych pieniądzach. Można tam też podpatrzeć całe aranżacje, wtedy łatwiej wszystko tak zaplanować, żeby do siebie pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2015, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Metamorfozy opierają się na dodatkach, a te powinny być zmieniane co pewien czas, np. zgodnie z rytmem pór roku czy potrzebami estetycznymi użytkownika. My do re-aranżacji proponujemy użycie dobrych jakościowo obrazów dekoracyjnych. Odpowiednio dobrany motyw przyciąga wzrok, wypełnia pustą powierzchnię ścian i zawsze jest tańszy niż zmiana kolorystyki ścian. Jeśli masz ciut więcej pieniędzy warto kupić na przykład solidne półki metalowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >