Firma Budowlana Kolno Warszawa Olsztyn Cala Polska

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

8 grudnia 2009, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Od dosc dluzszego czasu szukalem dobrej Firmy Budowlanej. Ktora bedzie tania i solidna. Jakis czas temu znalazlem na pewnym forum tego pana:

Usługi Remontowo-Budowlane

Jan Murawski

* ul. W. Witosa 13/39
* 18-500 Kolno
* tel. 0 507 602 352
* janmurawski123@wp.pl
* firmabudowlana.freehostia.com

Oferuje on:

# Usługi w zakresie budownictwa ogólnego

# Roboty budowlane zwiazane ze wznoszeniem budynkow mieszkalnych i niemieszkalnych

# Remonty bieżace i kapitalne

# Tynkowanie

# Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie scian

# Malowanie i szklenie

# Roboty elewacyjne

# Wykonywanie pozostalych robot budowlanych wykonczeniowych

# Pozostale specjalistyczne roboty budowlane


Skontaktowalem sie z tym panem i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem. Zatrudnilem tego pana i powiem: "Bylo warto !";) Jezeli tak jak ja masz problem z wybraniem firmy budowlanej badz firmy remontowej, wykonczeniowej to z calym sercem polecam ta!;)

Pozdrawiam i polecam! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2020, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firmy budowlane z Warszawy, to ja mogę szczerze polecić firmę Espiro Property, która budowała nasz dom do stanu deweloperskiego. Firma ma 40 lat doświadczenia, są solidni i profesjonalni. Mają przystępny sposób rozliczenia z inwestorem, bez zaliczek, po zakończonych etapach, dają też gwarancję stałej ceny. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2020, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz firm budowlanych naprawdę jest bardzo dużo.Sam ostatnio z jednej firmy korzystałem.
_________________________________________________
tanie przeprowadzki Kraków

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >