Firma budowlana Warszawa i okolice

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 listopada 2017, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A musi być to firma budowlana z Warszawy? Bo moim zdaniem nie warto ograniczać się tylko do jednego miasta, polecam sprawdzić na
Nigra-budownictwo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2017, 16:47

Akurat ma to znaczenie, bo dobre firmy się raczej nie przemieszczają za pracą... My mamy dom pod Warszawą, dom budowany był przez firmę Espiro Property - budowa domu pod klucz. Mogę śmiało polecić każdemu, kto się rozgląda za solidnym wykonawcą :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2017, 10:07

Wręcz przeciwnie- dobra firma budowana podejmie się zadania także w dalszej odległości, to tylko kwestia dogadania się, warto zacząć poszukiwania firmy właśnie online.

www.Kamszalunki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 14:20

Miałem okazję korzystać z usług firmy z Krakowa www.malexbud.pl, która istnieje na rynku od ponad 21 lat. Bardzo miło współpracowało mi się z Właścicielem tej firmy Panem Marcinek Siesiewiczem bo widać, że facet zna się na rzeczy i orientuję się na rynku budowlanym co i jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 16:39

Użytkownik Gość: robb41 napisał: Akurat ma to znaczenie, bo dobre firmy się raczej nie
przemieszczają za pracą... My mamy dom pod Warszawą, dom
budowany był przez firmę Espiro Property - budowa domu pod klucz. Mogę śmiało
polecić każdemu, kto się rozgląda za solidnym wykonawcą
:)

Zgadzam się, nie ma sensu zresztą ciągnąć drewna do lasu - w Wawie są dobre firmy budowlane, np. wspomniana Espiro Property cieszy się świetnymi opiniami, ja nie widzę sensu, aby szukać w innych miastach, jak pod nosem ma się świetnych fachowców :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2018, 12:36

Firmy konkretnie z Warszawy mogą mieć niestety dość wysokie ceny.Tak więc czasami o wiele lepiej jest poszukać firmy, która jest z innego miasta, ale która będzie miała o wiele korzystniejsze warunki. Wiele firm działa nie tylko w swojej okolicy ale równiez i w innych.
Taką firmą jest na przykład firma DQM
http://www.zumi.pl/1885050,Dqm_Sp._z_o.o.,Bia lystok,opinie.html

Na stronie można poczytać sobie o niej opinie ( firma z Białegostoku ale działa na terenie całej Polski)
Są w stanie wybudować dom od a do z ( zajmują się nawet wykończeniem)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2018, 22:15

Jak mniej więcej można określić koszt budowy domu? Na podstawie wybranego projektu?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2018, 10:32

A nie masz napisane w projekcie i le mnie więcej może to kosztować ? może zgłoś się do jakiegoś kosztorysanta i ci to wyceni. A jeżeli chodzi o dobra firmę ogólnobudowlana to ja korzystałam z uslug firmy http://mabbud.pl/kontakt/ i bylam zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2018, 08:25

Zerknij dokładnie w dany projekt, gdzie powinny być szacunkowe koszty budowy domu, ale to też zależy od wielu czynników w tym wybranego wykonawcy oraz zastosowanych materiałów.

www.BrukLux.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2018, 17:08

Polecam firmę Auris. Ich specjalizacja to budowa domów jednorodzinnych, naprawdę się na tym znają. Pracują rzetelnie, uczciwie, trzymają ustalonych terminów, wg mnie są też konkurencyjni cenowo. Nie bez powodu mają tak dobre opinie, a Klienci wystawiają im referencje, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• niesolidni, oszuści i kanciarze - poszukiwani Liczba postów: 1080 Grupa: Firmy budow... Właśnie, czy jest jakaś strona, która gromadzi nieuczciwe firmy czy osoby, które po prostu nie podchodzą do swoich obowiązków profesjonalnie? Chętnie bym się z....
  • Beton towarowy Liczba postów: 42 Grupa: Firmy budow... Jak na razie to nikt panu w tym wątku nie pomógł.To naprawdę jest bardzo źle. __________________________________ _______________ tanie przeprowadzki Kraków
  • Projektowanie i aranżacja wnętrz Liczba postów: 23 Grupa: Firmy budow... Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy projektanta i stworzyć wnętrze marzeń :) Ale pamiętajmy, nie liczy się tylko wygląd wnętrz, zdecydowanie ważniejsza jest....
  • magazyn Liczba postów: 495 Grupa: Firmy budow... Interesują mnie przenośniki śrubowe i kubełkowe. Czy znacie firmy, najlepiej producentów? Czy zna ktoś firmę Porkon. Niedawno wyszukałam tą firmę w Internecie i...
  • Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Jak coś wypożyczasz to musisz uważać żeby nie zniszczyć bo zazwyczaj jest tak, że coś się przytrafi i zniszczysz komuś maszynę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16292 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >