Folie grzejne z Enekosystem

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 maja 2013, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainteresował mnie temat stosowania folii grzejnych jako ogrzewania podłogowego, ściennego czy sufitowego - coś takiego dokładnie http://www.enekosystem.pl/
Rozważam u mnie zmianę zwykłych grzejników na takie folie na ścianach. Czytałem że to nowoczesna metoda, ale liczę że ktoś ma i podpowie jak się sprawdza? Dom mam nowy ale dobrze ocieplony - czekam na opinie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2013, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
my zdecydowaliśmy się na folię Enekosystem w domku 150m2.
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo nam pomógł pracownik firmy, wyliczyl nam zapotrzebowanie budynku na cieplo, ilosc folii, którą trzeba zastosować,ile ciepla uzyskamy, ile nas to bedzie kosztowalo....
Bardzo trafiona decyzja, co nas ogromnie cieszy.
Polecamy flie Enekosystem:)
Ola

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2013, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile zapłaciliście za całość takiej instalacji? Podaj więcej szczegółów,ponieważ z tego co czytam to większość osób chwali właśnie takie rozwiązanie.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja takze chętnie dowiem się czegoś więcej,jak przedstawiają się ceny? Podajcie szczegóły i piszcie opinie na tematy folii grzewczych.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, że folie grzewcze to obecnie najtańsze ogrzewanie dla domu. Folie grzewcze Eneko system są foliami pierwszej generacji, w których na cienkiej folii PE są nadrukowane paski grafitowe. Na rynku są dostępne folie grzewcze drugiej generacji, gdzie grafit został zastąpiony nanowłóknami węglowymi, a folia PE wzmocniona folią PET. To powoduje, że element grzewczy w normalnym użytkowaniu jest nieśmiertelny. Folie "drabinkowe" Eneko system niestety już nie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.redsnake.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2015, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Gościu, jak nie masz pojęcia jak zbudowane są grafitowe folie grzewcze, to lepiej nic na ten temat nie pisz. Gdyby głupota bolała, to wyłbyś z bólu!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2015, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Folia na ścianach takze się sprawdzi,chociaż w przypadku dobrej instalacji podłogowej,uważam to za coś zbędnego bo w praktyce nie wykorzystasz jej właściwości.

www.Oze.Sklepna5.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2021, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jest trochę informacji na ten temat https://remont.biz.pl/folia-grzewcza/folia-gr zewcza-na-podczerwien-jak-dziala-to-ogrzewanie/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2021, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Today you can take everything in Dota 2 and earn great money. Only today is there a great opportunity to choose a bet on a site Best Websites for DOTA 2 Skin Betting with a wide line. I think you need today to use such a site that can now make you additional income

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2021, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Remarkable day to all. In the long run the game plan about Chernobyl has gotten acclaimed. Also, everyone needs to go to this city. Regardless, it's particularly hard to show up without a visit. Regardless, as of now you can use tour to chernobyl it is useful for you. I figure this woods will be for all of you

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >