Formowanie rotacyjne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

19 sierpnia 2016, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z Was chce mieć oryginalne gadżety w swoim domu, a dokładnie chce go upiększyć kilkoma dodatkami to polecam sprawdzić ofertę firmy - http://www.marseplast.com/uslugi/formowanie_rotacyjne/ - zajmują się oni formowaniem rotacyjnym czyli wytwarzają elementy z tworzyw sztucznych - więc wykonają wszystko co jest możliwe !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2017, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdarzyło mi sie kilka razy o tym słyszeć, swoją drogą ciekawa metoda, ktoś mógłby szerzej w temacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Śmiem wtrącić, że produkcja detaliczna w tym wypadku jest mało opłacalna. Oferta kształtowania elementów metodą rotomoulding (czyli formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych), jest prędzej kierowania dla hurtu, ze względu na jej wysoką opłacalność w tym przypadku. Zajmują się tym m.in. dobre firmy jak www.rotolution.com, u której samemu przyszło mi niejednokrotnie skorzystać z oferty tych usług. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług, więc jeśli znajdzie się tu poważny interesant, to serdecznie polecam. Ponad to jako ciekawostkę dodam, ze firma ta wszelkie projekty i zlecenia w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych realizuje przy użyciu maszyn własnej konstrukcji, za co podziwiam bardzo. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy produkcji tego typu form będziecie potrzebowali odpowiednich modeli pokazowych. Polecam wam zgłosić się do firmy www.modelarstwo-aa.com.pl, która zajmuje się wykonywaniem modeli z metalu, drewna i tworzyw sztucznych. Zatrudniają świetnych fachowców, którzy profesjonalnie wykonują swoją pracę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2018, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Również uważam, że www.rotolution.com to najlepszy wybór. Jakiś czas temu miałem przyjemność z nimi współpracować. Moje zamówienie było wykonane rzetelnie i w uzgodnionym wcześniej terminie. Chyba jedna z najlepszych firm, które się tym zajmują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >