Fotel do domowego biura?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2015, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli ma to być biuro w domu to nie lepiej wybrać coś na prawdę eleganckiego? ja do swojego gabinetu kupiłam fotel firmy cygal art deco - właśnie w stylu art deco.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2015, 02:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja bym nie wydziwiał pod względem wyglądu. Jak siedzisz, to krzesła nie widzisz. Bierz pod uwagę tylko i wyłącznie wygodę i kręgosłup.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tych ciekawszych i godnych polecenia foteli do biura,to koniecznie zerknij na http://kamilameble.pl/12-fotele-obrotowe moze akurat coś przypadnie Ci do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2015, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też teraz szukam jakiegoś wygodnego fotelu do mojego biurka

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2015, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknij również na www.Domartstyl.eu gzie znajdziesz szeroki wybór designerskich krzeseł oraz foteli do swojego gabinetu w niższej cenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2015, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej. Zawsze się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście. Przyda się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2015, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotel do domowego biura powinien być przede wszystkim wygodny i dobry pod względem jakości-,gdyż będzie często użytkowany i szkoda,abyśmy musieli go wyrzucać po miesiącu czy nawet roku. fajne,ciekawe wzory foteli tapicerowanych w rozsądnej cenie,znajdziecie na www.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachęcam wszystkich do odwiedzin sklepu ergosklep.pl , w którym znajdą Państwo produkty służące Waszemu zdrowiu i wygodzie – produkty ergonomiczne.
Zakup fotela biurowego to ogromnie ważna decyzja. Długie godziny w pozycji siedzącej wpływają mało korzystnie na nasz kręgosłup. Warto zainwestować w dobry fotel, który odpowiednio ułoży i zabezpieczy nasz kręgosłup przed pogłębianiem naszych schorzeń, czy też zadba profilaktycznie o stan naszego kręgosłupa.
Szczególną uwagę należy poświęcić grupie foteli firmy Kulik System. Ich jakość i skuteczność potwierdza oficjalna rejestracja jako wyrób medyczny. Posiadają unikalne, opatentowane wyprofilowania w oparciu i siedzisku oraz szeroki zakres regulacji. Fotele wykonane najwyższej jakości elementów.
Serdecznie polecam.
Agnieszka.
ergosklep.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2015, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawił na klasykę. Mam na myśli obrotowy fotel na kółkach ze skórzanym obiciem ;) Ja mam coś takiego od dobrych 5 lat i świetnie się sprawuje. Oczywiście nie ma co brać najtańszych wersji bo po roku skóra będzie przetarta, a kółka będą szorować o podłogę. Taki fotel może posłużyć co najmniej 10 lat jeśli kupimy coś przyzwoitego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >