Fotel do domowego biura?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

5 lipca 2016, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nasza kolekcja foteli do domowego biura znajdzie uznanie w Waszych oczach,warto zerknąć http://kamilameble.pl/12-fotele-obrotowe
w razie pytań chętnie doradzimy na forum:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2016, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcesz wymienić na wygodniejszy czy stary się zniszczył? Ja do swojego jestem przyzwyczajony ale zmieniłem obicie a potrzebne rzeczy zamawiałem w hurtowni akces http://hurtownia-akces.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

a coś w szarości?

Ten post był edytowany przez karolina_61866 dnia: 19 listopada 2016, 13:02
Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 05:21

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno warto tez ubezpieczyc się w tego typu kolka do mebli jak tutaj www.marex.biz.pl lepiej oszczędzić sobie podłogi i zachowac ja w ladnym stanie. Osobiscie kupowalem te kolka i sprawdzja się faktycznie swietnie 

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2016, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii wyboru odpowiedniego fotela biurowego, oczywiście wygodnego i tapicerowanego, to polecam zerknąć na www.Quadre.pl gdzie teraz znajdziecie kilka ciekawych kolekcji oraz wzorów w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2016, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotel obrotowy najwygodniej. Do tego można sobie kupić podkładkę pod plecy by było wygodniej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do podkładki na plecy to oczywiście można ją kupić, tylko to już zależy od konkretnego modelu fotela na jaki się zdecydujemy. Jeżeli będzie on faktycznie z górnej półki to powinien też zapewnić optymalną wygodę i komfort. Zobaczcie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2016, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Urządzając domowe biuro nie zapominajmy także o wygodnym miejscu do relaksu Fotel to idealny mebel do wypoczynku w ciągu dnia, który może stać się efektownym dodatkiem do każdego wnętrza. Polecamy bardzo wygodny fotel Hollywood - można oprzeć głowę o zagłówek i rozprostować nogi na praktycznym, rozkładanym podnóżku. Jeszcze tylko ulubiona herbata i można się relaksować.

Zapraszamy na www.super-sofa.pl - jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy między innymi łóżka drewniane i tapicerowane, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja powymieniałem dzieciom kółka w fotelach na gumowane firmy http://www.stawik.pl/ i nie rysują teraz paneli. Wymiana była konieczna bo strasznie poniszczyli podłogę urządzając sobie wyścigi na fotelach po domu

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna sprawa takie kółka, dzięki za cynk. A tym czasem planuje udać się na wypoczynek do ogrodu.

Ten post był edytowany przez Katryn dnia: 28 lutego 2017, 10:22
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >