Fotelik samochodowy dla dziecka

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

28 listopada 2017, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszłam, że warte uwagi są foteliki Coletto, ma ktoś może taki? Ciekawa jestem Waszych opinii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2017, 14:24

Hm... A może lepiej zostawić ten temat zawodowcom z tej dziedziny... Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2018, 11:36

Mnie interesowały foteliki samochodowe 0 13 kg i najlepszą ofertę udało mi się znaleźć w sklepie https://www.bobowozki.com.pl/foteliki-samocho dowe/foteliki-0-13kg-0-1-lat/p/lista-269_270.php Bardzo atrakcyjne cenowo i wysyłka już w 24h!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 15:48

Nie wiem, jakiego konkretnie fotelika poszukujesz, jednakże myślę, że usatysfakcjonuje Ciebie fotelik oferowany przez https://ewozki.eu/pl/p/Maxi-Cosi-2Way-Pearl-0 -18-kg-przodem-i-tylem/1361, który przeznaczony jest do przewożenia dzieci o wadze od 0 - 18 kilogramów.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2018, 20:40

Małe dzieci to obowiązkowo w foteliku i to jeszcze wożone tyłem na przód. Oczywiście wożone z tyłu auta. Niby można wyłączyć poduszkę pasażera ale to nie oznacza, że podczas wypadku ona nie wystrzeli. Znane są przypadki, że jednak wystrzeliła. A starszego syna wozimy w Smart Kid Belt. To taki pas który adaptuje oryginalny pas do wzrostu dziecka. Oczywiście chodzi o starsze dzieci, powyżej 5 lat. Takie rozwiązanie jednocześnie uczy nawyku samodzielnego zapinania pasów. Patrząc ilu jeździ teraz bez zapiętych to taki nawyk jest wskazany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2018, 22:53

chyba muszą mieć jakieś testy??

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2018, 21:09

Użytkownik slazak2121 napisał: chyba muszą mieć jakieś testy??
Na YT znajdziesz testy zderzeniowe z tym pasem, mają homologacje (ECE 4404) na całą europę i chyba też na stany i Kanadę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Wybór samochodu Liczba postów: 301 Grupa: Trudne tema... Jaka kasa przeznaczona na zakup?
  • Komu zlecić budowę hali magazynowej? Liczba postów: 1261 Grupa: Trudne tema... Myślę, że należy zlecić to specjalistom :p Tak wiem, nie odkryłam Ameryki, ale czasami powierzamy odpowiedzialne rzeczy niezbyt wykwalifikowanym ekipom.
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 404 Grupa: Trudne tema... Szczerze, to warto po prostu zobaczyć coś w Twojej okolicy, żeby ograniczyć koszta transportu i wtedy w grę wchodzi odbiór osobisty. Nie warto iść na skróty, bo...
  • pomoc z samochodem Liczba postów: 368 Grupa: Trudne tema... Mnie bardzo pomogła wulkanizacja dąbrowa górnicza . Niestety uszkodziłem oponę i musiałem na szybko szukać jakiejś pomocy. Dobrze, że wymyślili mobilne wulkaniz...
  • gdzie robicie zakupy dla dziecka ? Liczba postów: 34 Grupa: Trudne tema... Ostatnio coraz częściej kupuję na Arena.pl. To taka platforma zakupowa, na której sprzedają różne zweryfikowane firmy. Są tam tylko nowe rzeczy, z gwarancją itd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18317 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >