Fotografia wnętrz i architektury Poznań

« Powrót do grupy: Fotografia wnętrz i architektury

1 maja 2011, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Moja oferta skierowana jest do:
-deweloperów
-hotelarzy
-restauratorów
oraz wszystkich tych którzy chcą w sposób profesjonalny promować swoje usługi.

Zajmuję się zawodowo fotografią wnętrz.
Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:

www.fotografia-slubna.tomaszlacki.pl/index.ph p/2011/04/11/fotografia-wnetrz-i-architektury/

Ten post był edytowany przez tomaszlacki dnia: 1 sierpnia 2011, 16:52
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2011, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie.... zawsze słyszałem o fotografach z kategorii portret, krajobraz itd ale taką ofertę pierwszy raz widzę :) Ale bardzo ładne zdjęcia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2011, 02:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W fotografii można specjalizować się w różnych dziedzinach.
Na zachodzie np. nie robi na nikim wrażenia szyld "fotograf psów".
Dziękuję za miłe słowo.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

No jestem coraz bardziej dumna z Polaków, że zaczynają zajmować się rzeczami mało znanymi w naszym zakątku świata. Nie lubię kiedy jadę za granicę i mówiąc że jestem z polski odpowiadają szyderczo, że jesteśmy krajem nieco zacofanym. Zmieńmy więc te stereotypy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A może pochwalcie się swoimi wyczynami? chętnie pooglądam piękne zdjęcia architektury

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2012, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotografia wnętrz galeria wnętrz i architektury. Zdjęcia wnętrz.









Reszta zdjęć z realizacji na stronie foto-wnetrz.pl w dziale portfolio.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2012, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe zdjęcia choć trochę za dużo filtrów. Ciekaw jestem waszych opinii: fotografia wnętrz

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 294 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 98 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >