Fototapeta w łazience?

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

6 września 2012, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

dlatego moze łazienke zostawić łazienką i po prostu zainwestować w jakies lepsze kafelki, a całośc np upiększyć fugą artis taką z brokatem, to też jest ciekawy pomysł, a fototapete przeznaczyć do jadalni, czy nawet do samej toalety, żeby się przyjemniej siedziało patrząc np na panorame jakiegoś miasta :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2012, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, że fototapeta w łazience może być bardzo fajnym i oryginalnym rozwiązaniem. przeglądając ten temat natrafiłam na fajny artykuł na ten temat. http://www.krolestwolazienek.pl/artykuly/fototapety-i-farby warto go przeczytać. Myślę, że porady eksperta są niezbędne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2012, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta w łazience to ciekawy pomysł ale czy pod wpływem wilgoci duża powierzchnia fototapety nie zacznie się odklejać? Moim zdaniem na początek warto zainwestować w coś mniejszego na przykład w naklejkę na ścianę: http://www.ornamental.pl/naklejki.html . Naklejanie jest banalnie proste i łatwo można zmienić wzór gdy coś pójdzie nie tak albo gdy nam się po prostu znudzi.

Ten post był edytowany przez majkale dnia: 7 września 2012, 21:03
Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2012, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

są specjalne nakładki które zapobiegają wilgoci, chociaż jak dla mnie ani naklejki ani fototapeta nie wchodzi w rachubę w łazience

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2012, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

co kto woli, ale jesli juz to za szybą wtedy powino byc bezpieczne. Ja jednak stawiam na standardowe rozwiązania płytki + fuga i spokoj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2012, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

sam też bym nie zaryzykował :) takie zwykłe klasyczne rozwiązanie zawzse można zmienić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2012, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

fototapete, tez zawsze mozna zmienic, nie wiem czy nie latwiej niz plytki. Ale jak to mowią, wszystko jest dla ludzi, więc ja wybieram kafelki i brokatowego artisa

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2012, 15:01

Zgadzam sie: good 1 bad

taką fototapetę można też szkłem przykryć na przykład zafugować i tez będzie okej chyba? taki pomysł mi wpadł

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2012, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej można,ale jeśli fototapeta będzie dobrze przyklejona,to zbędne gdyż wtedy wilgoć na pewno się tam nie wda. Mój kolega ma fototapetę w łazience już ponad rok i póki co wszystko jest w porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2012, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

my proponujemy panele szklane do łazienki / kuchni z nadrukiem cyfrowym bezpośrednio na szkle od spodu. można kleić do ściany jak lustra.
robimy w okolicy warszawy.
natomiast mamy również naklejki odwrotne pod szkło, można zamówić naklejkę i szkło hartowane we własnym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 397

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >