Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 70 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

12 grudnia 2015, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jedną ściane np naprzeciwko łózka w sypialni jakis krajobraz idealnie by sie wpasował. Ale wtedy pozostałe ściany tylko farba :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta to bardzo dobry pomysł,jednak zależy też do jakiego pokoju chcesz ja dać? Moim zdaniem akurat w salonie nie będzie zbyt trafiona,ale już w przedpokoju,kuchni czy sypialni jak najbardziej tak i warto się nad tym zastanowić. Moim zdaniem w salonie zdecydowanie lepiej sprawdza się np. kamień dekoracyjny, taka fototapeta troszkę mi nie pasuje do salonu. Ja osobiście mam w sypialni i tam jestem z niej bardzo zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2015, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie lubicie fototapet to sztukateria będzie oryginalnym rozwiązaniem - czy to będą listwy ścienne, panele 3D czy inne elementy dekoracyjne, na pewno każdy indywidualnie ozdobi wnętrze. Do tego możliwość ich malowania i dowolnego układania daje wiele ciekawych rozwiązań :)

Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 21 grudnia 2015, 12:39
Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele ścienne w wersji 3D to także bardzo dobry pomysł na ozdobę,dekorację ścian,z tym że będzie ona droższa niż w przypadku zwykłej fototapety,która możemy nakleić nawet samodzielnie.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W sypialni taka tapeta to nawet fajny pomysł. Oczywiście tylko na jednej ścianie.
Najważniejsze żeby tapeta ładnie wkomponowała się w pokój, żeby potem nie żałować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2016, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi podobają się takie prowansalskie wzory jak tutaj http://artpasaz.pl/dekoracje-scian-w-stylu-sh abby-chic/ idealnie nadają się do ozdoby np. ściany w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie. Uważam że fototapety nie wychodzą z mody, były i w dalszym ciągu są modne. A teraz jest tyle możliwości i fantastycznych aranżacji, że naprawdę jest w czym wybierać. Oprócz standardowych wzorów typu krajobrazy itp. do mnóstwo abstrakcyjnych wzorów które np znajdziesz tutaj http://fototapetynawymiar.com/ Ja sama zamawiałam przez ten sklep internetowy fototapety zarówno do kuchni jak i do salonu. Do salonu proponuję ciekawy krajobraz który np można podświetlić LED- ami wygląda to niesamowicie.

Ten post był edytowany przez barbarra1 dnia: 19 stycznia 2016, 14:43
Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że nie wychodzą z mody. U mnie w domu można kilka znaleźć. Tapeta komponująca się z wystrojem wnętrza wygląda super.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od pomysłu. Jest fototapeta i jest FOTOtapeta. A pochwalicie się własnymi pomysłami?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2016, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Podejrzewam,że takich pomysłów byłoby naprawdę bez liku bo każdy z nas ma swoje ulubione zdjęcie,które chciałby zapewne umieścić także na ścianie. Pytanie czy do każdego pokoju fototapeta pasuje,bo też należy wybrać inny motyw do sypialni,a inny do przedpokoju.

www.ArtDeVivre.pl

Ten post był edytowany przez ArtDeVivre_pl dnia: 28 stycznia 2016, 17:30
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 70 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >