Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 70 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

16 maja 2017, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fototapety nigdy nie wyszły z mody, wręcz przeciwnie bo w pokoju dziecka będą się znakomicie prezentować, wystarczy tylko wybrać odpowiednią kolorystykę i motyw przewodni- z reguły jest on tym bajkowym.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, chyba zawsze będą modne, al ja nadal nie potrafię sie na nie zdecydować, a co jak mi się za rok od podoba, będę kolejna kupować. Wolę tak jak teraz dla syna do pokoju kupić normalnie tapetę i jakieś naklejki. Tym bardziej, że koleżanka dała mi namiar na świetny sklep zobaczcie jakie sa ekstra http://www.jagodowykot.pl/kategoria-produktu/dziecko/dodatki -do-pokoju-dzieciecego/tapety-i-naklejki-scienne/ Na pewno kupie mu tą naklejkę tablicową w kształcie gór, przynajmniej nie będę miała problemu, ze porysuje mi ściany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od danego pomieszczenia czy stylu mieszkania, moim zdaniem fototapeta to ciekawa i tańsza opcja na aranżację ściany i dobrze sprawdzi się np: w sypialni lub przedpokoju.

www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przepadam za tymi fototapetami. Teraz urzadzamy właśnie pokój naszej 3-letniej corki i w Jagodowym Kocie kupiłam jej trochę naklejek na ściany. Wyszło super, a te naklejki sa bardzo dobre. Wzięłam jej tez taką tablicówkę w kształcie gór do pisania, bo niestety ale zaczęła nma pisać gdzie popadło, a tak zajęła się w swoim pokoju malunkami i może rysować do woli. Wystarczy tylko co raz zetrzeć i odnowa zaczyna. Fajna sprawa, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie jestem fanką fototapet. Wolę ściany pomalowane farbą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W kuchni jak najbarddziej są modne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2017, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieco z innej beczki...
Jakiego typu tapety są tymi najlepszymi?
Czy te winylowe? Takie jak pokazane tutaj - https://tapetuj.pl/category/tapety-winylowe
A może inne? Szukam optymalnego wyboru...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2017, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zauważyłem, że ostatnio są bardzo modne. Ja natomiast za tym nie przepadam. Moim zdaniem to chwilowa moda, która za jakiś czas minie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2017, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem tak szybko nie minie, te fototapety są naprawdę świetne. Przyznam, że również nie byłam ich zwolenniczką, ale przy okazji urządzania pokoju naszej córeczki namyśliłam sie i zmieniłam zdanie na ich temat po tym jak zobaczyła inspiracje na blogu JagodowegoKota. Te pokoje naprawdę ślicznie wyglądały, a dobrze dobrana fototapeta i naklejki potrafią całkiem odienić wygląd pomieszczenia i nadać mu charakter.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawym rozwiązaniem jest grafika na szkle. Można z powodzeniem zastąpić tym tapetę. Na http://www.rkglass.pl/grafika-na-szkle można pooglądać sobie ciekawe zdjęcia wykonanych już tego typu projektów.

Ten post był edytowany przez Emill dnia: 29 września 2017, 07:44
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 70 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >