Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

7 października 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to kwestia gustu. Jeżeli Ci się jakaś szczególnie podoba to czemu jej nie zamontować w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2017, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na penwo modna w większości przypadków, ale warunkiem jest to, że ściana jest gładka, równa, dobrze przygotowana pod tapetowanie. Na falistych ścianach kiepsko się będzie prezentować taki produkt. Rozwiązaniem jest wygładzenie, np. gotową masą Acryl-Putz. U siebe tak zrobiłem. Raz szpachlowanie z góry da dół, raz z lewej do prawej. Dzięki temu ściana się wyrównała elegancko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też się podobają fototapety z krajobrazem, ale taki krajobraz na ścianie dużo szybciej się nam znudzi niż sam kolor. Jak dobierze się do klimatu mieszkania odpowiedni wzór to bardzo ładnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapety po raz kolejny odchodzą do lamusa. Aby tak nie było potrzebny jest bardzo dobry pomysł, świetne zdjęcie i dobrze skomponowana aranżacja, zarówno pod względem kolorystycznym jak i stylistycznie.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Od fototapet wolę zwykłe tapety. Jakoś tak mam, że zawsze boję się o zbicie szkła pod którym znajduje się owa fototapeta. Polecam zajrzeć tu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2017, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne tapety kupowaliśmy od nich https://innetapety.pl/tapety-mlodziezowe świetny wybór , ceny bardzo korzystne . Sądzę że tam znajdziesz coś odpowiedniego .

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 16 listopada 2017, 18:17
Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W sieci nie brakuje fajnych i ciekawych motywów fototapety, wystarczy wybrać ten wzór który nam najbardziej odpowiada, a zamiast tapety polecam zastanowić się również nad betonem architektonicznym na ścianie.


www.Lusbet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta raczej z mody nie wychodzi, jedynie są coraz to nowsze wzory, które wyglądają lepiej lub gorzej. Ja mimo wszystko jakoś nie jestem przekonana do takiej formy ozdoby. Na początku to wygląda dobrze, ale po paru latach jak wyblaknie lub zacznie się odklejać (a na pewno zacznie), to już wygląda to raczej średnio.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, widziałam mnóstwo super wzorów do salony zerknij tu www.fotnart.pl



about his

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze zamiast fototapety można postawić na coś mniejszego, a równie fajnego - obrazy na płótnie. Mniej kłopotliwe, bo nie trzeba się przejmować tym, czy ściany są równe, czy tapeta zostanie położona poprawnie, a i przy zmianie aranżacji pomieszczenia można łatwo zmienić obrazek. Widziałam świetne wzory na digitaldruk.pl/506-obiekty. Kamienie, kolorowe piłeczki, motywy z sercami. A jak mamy jakieś swoje ulubione zdjęcie, to i z niego można u nich zrobić obrazek. Super :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...
  • Meble Kuchenne opinie Warszawa Liczba postów: 29 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem nie powinieneś się ograniczać do Warszawy i okolic, jest wiele internetowych sklepów ogólnopolskich, które chętnie takie meble przywiozą czy nawet....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >