Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

23 listopada 2017, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A to prawda, że obrazy czy naklejki sa nawet i lepszym rozwiązaniem i masz rację mniej kłopotliwe, a w dodatku o wiele tansze. Sama niedawno kupiłam w jagodowymkocie ładny obraz, a córce do pokoju właśnie naklejki. Doskonała alternatywa i szybciej mozna zmienić na nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2017, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wracają do łask :) tylko chyba w innym stylu niż dawniej, teraz mają być takie "stylowe" i tylko na jednej ścianie, pozostałe ściany pomalowane na stonowany kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2017, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta modna jest to prawda, mi się osobiście podoba, ważne żeby wybrać fajny wzór i oczywiście dobre wykonanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, a co jak za kilka miesięcy mi się od podoba ten widok, czyli znowu trzeba robić bałagan. Ja stawiam normalnie na malowane ściany i wolę kupić jakiś fajny obraz lub naklejki. Wychodzi taniej i w każdej chwili mogę to zmienić. Własnie tak robię w tej chwili w sypialni i mam zamiar kupić, któryś z tych http://www.jagodowykot.pl/kategoria-produktu/wnetrza/dekorac je-wnetrza/grafiki-obrazy/obrazy/ sa naprawdę śliczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu, ja akurat uważam że fototapeta to tańsza opcja na to aby zaaranżować nasze wnętrze, a jeżeli szukacie czegoś oryginalnego to polecam zastanowić się nad kamienie naturalnym we wnętrzu :)


www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2018, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie jest modna, o ile uda się wybrać pasujący i jednocześnie ponadczasowy wzór/kolor. Sam się nad nią zastanawiałem, ale nie potrafiłem san nic dopasować. Może przy kolejnym remoncie się uda i sam będę wiedział co będzie wyglądało dobrze, a co lepiej odpuścić

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2018, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze wam powiem, że ja nigdy nie zastanawiam się czy cos jest modne czy nie. Jesli mi sie podoba to po prostu to kupuję :). U mnie w mieszkaniu są na paru ścianach fototapety z tego sklepu http://www.fototapety24.net/ i każdy kto nas odwiedza mówi, że wyglądają na prawdę super. Fakt, jakościowo są na prawdę świetne, ale i wzory dobrze dobrane do ogólnej aranżacji Tak więc, jeśli coś wam się podoba nie rezygnujcie z tego jeśli kto wam powie że to niemodne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zwolenniczką fototapet. Uważam, że odpowiednia fototapeta może dodać wnętrzu charakteru. Ostatnio czytałam artykuł na ten temat: http://www.jaslo4u.pl/kreatywne-aranzacje-wne trz-z-wykorzystaniem-fototapet-newsy-jaslo-22603. Wydaje mi się, że przy następnym remoncie zdecyduje się właśnie na fototapetę.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta to łatwy i szybki sposób na zmianę wnętrza. Powinna jednak stylem i kolorystyką pasować do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Równie istotnym etapem projektowania nowej aranżacji jest właściwe dobranie kolorystyki pozostałych ścian. My polecamy Śnieżkę Satynową, której bogata paleta z pewnością ułatwi zadanie i zadowoli nawet bardzo wymagających klientów. http://www.sniezkasatynowa.pl/

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem tego samego zdania. Miałam tapety i fototapety jednak normalnie pomalowane ściany sa moim zdaniem najładniejsze i jest w dodatku więcej mozliwości ich urozmaicenia. Wystarczy ładny obraz czy nawet jakieś naklejki, a co do tych obrazów to właśnie sobie jeden kupiłam w jagodowymkocie. Ładny, malowany na płótnie, a nie jakaś tam grafika i muszę przyznać, że ceny to maja bardzo rozsądne w każdym razie taniej niż w stacjonarnych sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >