Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 70 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

28 sierpnia 2018, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, dobrze dobrana fototapeta jest ponadczasowa i na pewno nie wyjdzie z mody. Pamiętajmy także o tym, że najważniejsze, że nam się podoba a sam wzór na jaki się zdecydujemy to otwarta kwestia, pod tym względem mamy bardzo szeroki wybór.

Ten post był edytowany przez Domartstyl_eu dnia: 28 sierpnia 2018, 17:08
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2018, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta zawsze będzie w modzie o ile zdecydujemy się na jej dobry, ciekawy wzór który będzie pasował do wnętrza, pokoju. Druga kwestia to także wybór odpowiednich mebli.

Ten post był edytowany przez Km-meble_eu dnia: 30 sierpnia 2018, 19:12
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2018, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze dobrana fototapeta zawsze się sprawdzi i nie wyjdzie z mody. A nawet jeśli by się tak stało, to zawsze można zmienić wystrój pomieszczenia, ważna rolę odgrywają chociażby meble na jakie się zdecydujemy i akurat w tej kwestii służymy pomocą, zajmujemy się tym na co dzień :)

Ten post był edytowany przez dnia: 4 września 2018, 16:21
Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2018, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem odpowiednio dobrana fototapeta, zawsze jest pewnym dobrym wyborem. Ważne jest, żeby wybrać odpowiedni szbalon i dopasować go do danego pokoju, salonu, kuchni itd.

Ten post był edytowany przez Kapaga.pl dnia: 12 września 2018, 14:30
Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja - wydaje mi się - nie wyszła jeszcze z mody, wystarczy tylko co jakiś czas systematycznie odświeżać dany szablon oraz kolorystykę, fototapeta będzie modna jeszcze przez wiele lat.

Ten post był edytowany przez CoolTools.pl dnia: 17 września 2018, 19:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2018, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej modna. Ja u siebie nigdy bym z niej nie zrezygnował gdyż pasuje do mojego pomysłu na wystrój mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2018, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie planuje instalacje fototapety w swojej sypialni. Uważam, że absolutnie nie wyszła z mody i podstawa jest tylko i wyłącznie wybór odpowiedniego szablonu.

Ten post był edytowany przez AdidarMeble.pl dnia: 30 września 2018, 20:20
Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2018, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli dobrze dobierzesz fototapetę, a i sama ona po prostu "zgra się" z pomieszczeniem gdzie ma być, to jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to są zawsze zbędne dyskusje. Po prostu co kto lubi!


________
http://www.polskibiznes.info/wplyw-oleju-z-na sion-dyni-na-wlosy/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2018, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze dobrane fototapety zawsze się wkomponują w wystój pomieszczenia, w dodatku są tańsze podczas zakupu. Pozostaje jedynie dobrać ich odpowiednią kolorystykę oraz szablon.

Ten post był edytowany przez GoldPlating.pl dnia: 16 listopada 2018, 18:47
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 70 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekoracje Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... U mnie na ścianie w salonie znalazła zastosowanie elastyczna płytka klinkierowa [url]http://elastolith.pl/[/url, którą bardzo łatwo się montuje, a do tego świet...
  • Klimatyzacja Liczba postów: 111 Grupa: Wykańczamy... Klimatyzacja to po prostu świetna sprawa i moim zdaniem obowiązkowy element w nowych budynkach. Trzeba tylko pamiętać, że z klimatyzacją jest trochę jak z samoc...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >