Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

31 lipca 2015, 00:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta jako element wnętrza powinna stanowić z nim spójną całość, tak kolorystyczną jak i stylistyczną. Decydując się na tapetę warto mieć na uwadze jej minusy –trzeba fachowca by ją położyć i trzeba fachowca by ją później zdjąć. Jak wiadomo usuwanie wszelkich tapet bywa kłopotliwe, jeśli więc chodzi o wprowadzenie dekoracji nim zdecydujemy się na tapetę, najpierw pomyślmy o samodzielnym wykonaniu wzorów na ścianie (pasy, wzory od szablonu, ombre itp.) Fototapeta jednak i zalety, odpowiednio dobrana do wnętrza może powodować złudzenie przestrzeni, optycznie powiększać wnętrze. Decydując się na fototapetę należy dobrze dopasować kolorystykę reszty ścian do tej dekoracji, wtedy cały pokój może wyglądać ciekawie.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie można wykończyć wnętrza przy pomocy szkła. Coś takiego mi chodzi po głowie: http://szklarzokuniew.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W kuchni pomiędzy szafkami górnymi a blatem z widoczkiem np.na New York wygląda świetnie, ale w pozostałej części domu jakoś tego nie widzę może za telewizorem w centralnym punkcie salonu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma urzadzało ostatnio pokój dla dziecka i skorzystala z rozwiązania jakim jest fototapeta. wygląda to naprawde dobrze i dziecko dobrze sie czuje w pokoju

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapety są świetnym rozwiązaniem które można zastosować praktycznie wszędzie, zarówno w salonie jak i w pokoju dziecka, sypiali czy przedpokoju. Najważniejsze żeby dopasować fototapetę do całego wystroju pomieszczenia. Ja osobiście nie mam u siebie fototapety, ale bardzo kusi mnie to rozwiązanie, w przyszłym roku planuje remont swojego salonu wiec jeżeli nadal będą modne to pewnie położę ją u siebie, tylko będę miała ogromny dylemat z wyborem odpowiedniego motywu ponieważ jest ich mnóstwo i co jedna to ładniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, obecnie fototapety nie mają nic wspolnego z obciachowymi wodospadami z lat 90 :P polecam firmę myloview.pl - duży wybór i praktycznie co chwile jakieś rabaty mają, ja się załapałam :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2015, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

można zrobić sobie taką że będzie wyglądała modnie a można taką że będzie wyglądała niemodnie. na pewno teraz na rynku jest nieporównywalny wybór z tym co było kilkanaście lat temu. poza tym wzrosła technologia ich wykonywania. ja uwielbiam góry i mam górską fototapetę u siebie w gabinecie (dzięki niej też się lepiej koncentruję). nie zamawiałem jednak z gotowego wzoru tylko została zrobiona ze zdjęcia w sangrafie które zrobiłem na jednym z wyjazdów.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie fototapetą można zarówno oszpecić jak i unowocześnić swoje wnętrze. Fototapety to szybkim sposobem na nadanie wnętrzu wyjątkowego, indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru oraz ożywienie i odświeżenie pomieszczenia. Tematyka jest bardzo różna – począwszy od architektury aglomeracji, poprzez naturę, na zdjęciach własnego autorstwa skończywszy. Ale mimo wszystko ważnie jest położenie fototapety dlatego nie zawsze warto kłaść ją samemu ponieważ efekt końcowy może być nieciekawy niestety

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście nie jestem fanem fototapet. Zdecydowanie bardziej wolę postawić na fajny efekt, jka np. farba strukturalna. Ostatnio zainwestowałem w coś takiego jak tu: http://sklep-lawa.pl/category/systemy-dekorac ji-farby-strukturalne-primacol i muszę przyznać, że robi wrażenie. Szczególnie na gościach, którzy nie mogą wyjść z zachwytu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie farby strukturalne wyglądają dobrze, sam zastosowałem takie w swoim domu. Ja generalnie jestem zwolennikiem samodzielnej pracy. Mogę się wam pochwalić, że nawet płytki sam położyłem. Zacząłem od kotłowni, tam się uczyłem, a skończyłem na łazience, efekt zaskoczył nawet moją żonę. Kluczem okazały się sprawdzone narzędzia http://www.glazurnik-narzedzia.pl/. Może wy tez potrzebujecie, żeby położyć wam płytki?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 464

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >