Fototapeta - modna, czy niekoniecznie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

5 października 2015, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu,ale moim zdaniem niekoniecznie- fototapeta to przede wszystkim wykończenie ściany po taniości,tak aby było efektownie i przy tym nie drogo,chyba cena to jej największy atut.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2015, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

a mi się właśnie bardzo podobają fototapety, bo ladnie komponują się w nowoczesnymi wnętrzami. Można sobie nawet takie tapety zamówić na wymiar. My sobie wybraliśmy taką czarno – białą http://www.krainabarw.pl/product-pol-3304-Tapeta-397590-Blac k-White.html , a reszta scian będzie czerwona

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2015, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja stoję w całkowitej opozycji do fototapet, bądź innych takich wynalazków. Rozumiem, że jeżeli komuś się podoba to używa, ale ja wolę kompletnie inne klimaty. Jakieś betonowe/ kamienne lub szklane elementy, to coś co do mnie najbardziej przemawia.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta jak jest dobrze położna to będzie dobrze wygladać, tylko trzeba naprawdę trochę mieć wprawę. ALbo dobry zestaw do kładzenia tapet (np coś takiego http://www.ciechanowski.pl/pid-38).

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 03:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie spoko, tylko nie za bardzo podobają mi się takie fototapety. 10 lat temu, owszem, ale dzisiaj? Teraz modne są lampy ścienne połączone z naklejkami. Jeśli chcecie być na bieżąco, to koniecznie poczytajcie artykuł http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/372032 6,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i- naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fototapety to bardzo dobre rozwiązanie i cały czas modne, szczególnie wtedy gdy chcemy optycznie powiększyć nasz pokój. Mam u siebie foto tapetę z widokiem z okna wieżowca. Na prawdę robi wrażenie. To również super pomysł, żeby ożywić wnętrze i dodać trochę dynamiki. I cały czas są modne. Naprawdę fajnie wyglądają. Co jakiś czas powtają nowe materiały z jakich są wykonywane nie mówiąc już o wzorach, jest ich mnóstwo i każdy znajdzie cos odpowiedniego do swojego wnętrza bez względu na to w jakim stylu jest urządzone

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2015, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście nie lubię żadnych tapet do tego stopnia, że nie podejmę się ich przyklejenia, ale mam okazję podziwiać różne aranżacje wnętrz ,różnych projektantów i bardzo mi się podobają. Jestem przekonana, że jakby odpowiednio "wpasować" w każde wnętrze to efekt byłby zaskakujący jednak ja zdecydowanie skłaniam się raczej ku kamieniom naturalnym według mnie ten efekt jest znacznie lepszy niż nawet najlepsza tapeta czy fototapeta. Jednak oczywiście nikomu nie odradzam takich pomysłów ponieważ ostatecznie wyglądaja ok

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie lepiej od fototapety wygląda kamień na ścianie - może coś w stylu starej cegły.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2015, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kamień to może coś bardziej nowoczesnego w wyglądzie np kamień Luna albo Fala z Bruk-Betu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uważam że fototapeta to świetny pomysł ja sam robiłem cały remont i miałem tylko problem z sprzętem do docinania paneli aż kupiłem boscha http://www.sklep.zamet.pl/[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >