Fototapeta w kuchni

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

12 lutego 2015, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

w to absolutnie nie wątpie,jednak zawsze pozostaje pytanie o sens i zasadność fototapet w kuchni,jak dla mnie nie jest to dobre rozwiązanie a moda za którą podążamy,postawmy na praktyczność i dobrej klasy płytki w ładnym kolorze do kuchni,one sprawdzą się zdecydowanie lepiej.


Pozdrawiam www.Duid.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zasadność jest tylko i wyłącznie pod katem aranżacyjnym, czy nam się to podoba i pasuje do pomieszczenia, bo pod względem użytkowania, czy utrzymania czystości aż takiej różnicy nie ma, a i koszty mniejsze, niż przy glazurze.

http://www.decoroom.eu/projekty-wnetrz-realiz acje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2015, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Może koszty mniejsze,ale za to jakość także jest zdecydowanie na minus w przeciwieństwie do dobrej glazury,tutaj nawet nie ma do czego porównywać. Moim zdaniem nic ne zastąpi dobrych płytek,żadna tapeta bo pamiętajmy że tutaj wraz z upływem czasu dochodzi także problem wilgoci.

www.Allemeble24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zadowolony z fototapety, któa policił mi kolega z pracy. Uważam, że w uzasadninych przypadkach fototapeta to najlepszy pomysł na ożywienie wnętrza.
Moze np. droga mleczna, albo czarna dziura :)??
http://dcol.pl/obrazy/tematy/hobby.html

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2015, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy ktoś chciałby mieć czarną dziurę na ścianę w kuchni czy drogę mleczną bo to już kompletna abstrakcja która w ogóle tm nie pasuje. Postaw na zwykłe,klasyczne płytki bo czasem te najprostsze rozwiązania są po prostu najlepsze i trwałe.

MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2015, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Droga mleczna to bardziej pasuje do pokoju nastolatka niż kuchni. Do kuchni bardziej coś stonowanego, nawet jednokolorowego. Poszukaj w sklepach http://loveyourwall.com/ może akurat coś dla siebie znajdziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak,zresztą tak będąc zupełnie szczerym to nie wiem czy jakikolwiek wzór i motyw fototapety będzie tutaj pasował,moim zdaniem lepiej z tego zrezygnować i skupić się na płytkach w czystej postaci,przetrwają przez lata i będą naprawdę bardzo praktyczne.


www.Strefa-Domowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej dać jakiś obraz na ścianę? Na zamówienie robią fajne obrazy ludzie tutaj na ogłoszeniach http://oglos24.pl/ogloszenia/all/all/118,dom- i-ogrod widziałem ciekawe przykłady.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do fototapety w kuchni,to było już co najmniej kilka podobnych wątków na forum,wystarczy tylko poszukać i poczytać. Jakoś nie pałam miłością do takiego rozwiązania,uważam że pytki sprawdzą się o wiele lepiej.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2015, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Piekną fototapetę można znaleźć w galerii w sklepie DCOL. podział jest bardzo pomocny, do kuchni, do sypialni, pokoju dziecka itd. Jakość bardzo dobra, cena również . Może baba w babie?? http://dcol.pl/fototapety/tematy/etniczne.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >