Fototapeta w łazience?

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2012, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się zastanawiam, co sądzicie o pomyśle fototapety w łazience? Jakiś brzeg morza albo coś. Rozważam właśnie taką opcję - fototapeta, a na to odpowiednio przycięte tafle szklane, żeby wilgoć nie poczyniła zniszczeń. Przy okazji taką jednolitą taflę będzie łatwiej czyścić, niż kafle i fugi. Jak myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2012, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba dość dobry pomysł - zabezpiecza, jak kafelki, a o wiele ładniejsze. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2012, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

fajny pomysł, tylko czy Ci nie "spłynie" pod wpływem pary? Chyba że mówisz o takich specjalnych do łazienki

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2012, 02:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz - z tym pomysłem było tak: oglądałem różne pomysły na łazienkę na stronie Glass House i czytałem, że firma wykonuje różne elementy szklane na zamówienie. Pomyślałem więc, czy by nie zrobić fototapety i na to położyć jakiejś tafli szkła na wymiar przyciętej. Tylko takiej solidnej, hartowanej, do łazienki. Powinno to chyba zabezpieczyć przed wilgocią, a będzie wyglądało jak ładny, oprawiony obraz. Ale cały czas mam wątpliwości, więc pytam o rady.

Ten post był edytowany przez Korneliusz dnia: 22 sierpnia 2012, 02:29
Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2012, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fototapeta w łazience to dobry pomysł,pod warunkiem,że będzie dobrze położona,a i cyrkulacja powietrza ( np nawiewniki w oknach) wykonana poprawnie. Inaczej wda się wilgoć i zacznie się odklejać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2012, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałbym fototapetę ale w dużej przestronnej łazience. W małych pomieszczeniach sobie tego nie wyobrażam.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2012, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

wlasnie w malych pomieszczeniu moze nadac przestrzeni, zaleznie od wzoru. Ale nie zgodze sie, ze fototapeta napewno bedzie ladniejsza od plytek, jednak jest to zupelnie co innego, i sporej ilosci ludzi duzo bardziej to odpowiada.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2012, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, fototapeta może być na jednej ścianie, reszta powinna być z płytek, ale są też przecież płytki, z których można ułożyć jakiś obrazek na jednej ze ścian, tak, że wygląda to jak fototapeta:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2012, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o fototapetę na ścianę w łazience,to uważam że jest to dobry pomysł. Musimy wtedy jedynie zadbać o to,aby w łazience była dobra wentylacja,czyli np zamontować nawiewniki w oknach i sprawa załatwiona.Wtedy fototapeta nie odklei się pod wpływem wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2012, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie o wilgoć najbardziej bym się obawiał, bo potem zrywać całe to strasznie dużo pracy. Dla mnie łazienka powinna być klasyczna, cała wypłytkowana

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >