Fotowoltaika - wybieramy panele fotowoltaiczne

« Powrót do artykułu: Fotowoltaika - wybieramy panele fotowoltaiczne | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

23 września 2020, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie do paneli fotowoltaicznych przekonał dobry znajomy. Montaż paneli powierzyłem firmie www.evoltech.pl. Instalacja jest bardzo wydajna, nowoczesna i bezawaryjna. Rachunki w moim gospodarstwie zmniejszyły się o kilkadziesiąt procent. Dodatkowo udało mi się otrzymać sporą dotację na inwestycję w odnawialne źródła energii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2020, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W końcu zdecydowałem się na panele i wybrałem firme Hymon Energy. Jestem pewny że będzie ok, bo u brata panele od nich sprawują się super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2020, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dopiero będę miała panele i są to panele z Kratek. Mam kominek gazowy, to i panele wezmę,.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2020, 05:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ponieważ na tego typu instalacjach się zupełnie nie znam, to montaż paneli zleciliśmy firmie Eco-Voltaika - https://ecovoltaika.eu/. To znana firma, bo w już od 10 lat działa w branży OZE wykonując instalacje na terenie całego kraju. Mają solidnych montażystów oraz dostawców z najlepszymi materiałami i sprzętem. Firma przygotowuje do każdej instalacji wstępny projekt, który jest dostosowywany do potrzeb klienta oraz warunków terenowych. Firma wykonują dokumentację związaną ze Zgłoszeniem Mikroinstalacji do Zakładu Energetycznego, a także pomaga przy uzyskaniu dotacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2020, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy zajmującej się instalacjami fotowoltaicznycmi, która będzie potrafiła nam dobrze doradzić. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://solar-volt.pl/ Jest to bardzo dobra firma z województwa wielkopolskiego, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2020, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiedniej firmy do tego typu instalacji to nie lada wyzwanie. Niby jest ich dużo na rynku, ale ciężko trafić na taką która świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Ja mogę wam polecić np fotowoltaika toruń - sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika przyniesie na pewno wiele korzyści Twojemu budżetowi jak i planecie, dlatego jestem jego zwolenniczką. Skoro zastanawiasz się nad montażem paneli fotowoltaicznych, warto skontaktować się z firmą: https://strefaenergii.com/ jestem pewna, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania w tej kwestii, tym bardziej że świadczą swoje usługi osobom prywatnym i firmom.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2020, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie panele to świetna inwestycja która staje się coraz bardziej popularna. Dwa lata temu nie pomyślałbym że będę montował u siebie, a jednak. Wybrałem ofertę Hymon Energy bo według mnie była najlepsza ze wszystkich.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2020, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzieli - https://ekofachowcy.pl/ ?
Od tego się zaczyna, tzn. od porównywarki ofert, bo wtedy macie pewność, że nie kupicie byle czego. Moim zdaniem jakość jest najważniejsza - dbajcie o nią. Tylko solidni dostawcy, którzy są na rynku od lat. Wtedy można oczekiwać, że dostaniecie rozwiązanie, które się faktycznie zwróci.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >