Frank kosztuje tyle co w kantorach

« Powrót do artykułu: Frank kosztuje tyle co w... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

31 lipca 2011, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko czy na pewno to rozwiaze problemy tych ktorzy maja kredyty we frankach? mysle ze sporo osob dwa razy przemysli czy warto sie zadluzac w walucie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2011, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz ten caly swiat kredytow, inwestycji, lokat, jest tak skomplikowany i pelen pulapek, ze mysle, ze w kazdej z tych sytuacji najlepiej byloby oprzec sie na jakiejs radzie kogos doswiadczonego na rzyklad takiego doradcy z biura typu open finance, mi na przyklad taka wizyta przed wziecie kredytu hipotecznego pozwolila uniknac kredytu we frankach i nie narzekam z tego powodu:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2011, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś trzeba się ratować przed złym wyborem. Za dużo reklam, a dla kogoś kto się nie orientuje w sytuacji na rynku można się zagubić i wybrać złą opcje. Co można żałować latami. Sprawdzać porównywać i korzystać z pomocy znajomych czy doradców byle najlepiej dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2011, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

dwa razy jaknie wiecej ja nie zdecydowalabym sie na kredyt w walucie niestety wiaze sie z tym spore ryzyko a ja wole tego uniknac dlatego tez podjelam kredyt hipoteczny w getinie i jestem zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2016, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Kantorów internetowych na rynku obecnie jest wiele. Jeśli chodzi o oferty, to z pewnością kursy walut są znacznie bardziej atrakcyjne niż w bankach. Ja korzystam z kantor internetowy - ekantor.pl i myślę, że jest to naprawdę dobry wybór, także warto porównać sobie dostępne u nich kursy walut.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2016, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety kilka lat ktoś korzystał, a teraz trend się zmienił i trzeba ponieść tego konsekwencje. Prawda jest taka, że kredyty walutowe są ryzykowne, dobrze tutaj napisał ktoś wyżej, ze wymiana w kantorach online może delikatnie odciążyć tych co mają kredyty we frankach na przykładzie http://ergokantor.pl/ widać, że kursy są dużo bardziej korzystne niż te bankowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecić kantor Gieldawalut.com, w którym kursy są bardzo korzystne, a na dodatek dostajemy 80% rabatu w pierwszym miesiącu. Zapraszam!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

https://internetowykantor.pl/kurs-franka/ chyba najtańsze kursy franka jakie widziałem

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mądry Polak po szkodzie, teraz każdy się zastanowi czy brać kredyt w obcej walucie, ale te parę lat temu nikt o zagrożeniach nie mówił, a tylko o korzyściach. I dla tych którzy się skusili na taki kredyt teraz jedyny sposób na obniżenie raty, to samodzielna wymiana pieniędzy przez dobry kantor online. Dzięki takiemu zabiegowi można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a przecież taka wymiana jest właściwie bezproblemowa. Więc tym bardziej warto to robić.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2019, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No teraz to już pewnie też bym nie wziął, ale kilka lat temu była to dobra opcja, więc się brało i korzystało. A teraz pozostaje spłacanie :) Ale na szczęście w Cinkciarzu można dobrze wymienić walutę, więc nie czuje się aż tak mocno po kieszeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 376

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >