Fudament pod garaż.

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 kwietnia 2019, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich.
Tak jak w tytule mam zamiar postawić garaż i mam dylemat.
Lepiej jest wykopać fudament i na niego położyć bloczki zasypke zrobić i dopiero na tym murować sciany po odpowiednim odizolowaniu, czy może wykopać fudament, zaszalować i zalać od razu fudament z płytą(posadzką)?
Proszę o odpowiedzi poparte atgumantami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2021, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadbajcie również o skuteczną hydroizolację, dlatego jak macie trochę wolnego czasu na poszukiwania i zależy Wam na jak najlepszej trwałości oraz wieloletniej gwarancji systemowej to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Icopal u których znajdziecie m.in system na który sami się zdecydowaliśmy czyli System Bezpieczny Fundament który co również ważne jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2021, 03:47

Zgadzam sie: good 0 bad

single chat line free
dating site plenty of fish

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2021, 06:00

Zgadzam sie: good 0 bad

gay dating london
walmart promotes gay dating ad
speed dating for gay men

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2021, 04:19

Zgadzam sie: good 0 bad

gay mature men dating sites
lads gay dating
best gay dating websites usa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2021, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej hej! Podczas remontu mieszkania napotkałem się na problem. Stare podłoże betonowe już sie sypało i musiałem znaleźć jakiś sposób na jej wzmocnienie. Na forum budowlanym znalazłem opis metody która polega na dodaniu specjalnych włókien polipropylenowych do masy betonowej, które zwiększają wytrzymałość. Coś na zasadzie zbrojenia. Więcej info można znaleźć tutaj. Mega prosty i wydajny sposób na solidną podłogę. Radzę się zapoznać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2021, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

gay arab dating
gay singles dating site
gay israeli dating site

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2021, 05:27

Zgadzam sie: good 0 bad

dating for gay alternaive
adam4adam gay dating website
gay hot dating

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2021, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecacie jakieś sprawdzone firmy?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2021, 00:43

Zgadzam sie: good 0 bad

creative writing essay
legitimate essay writing service
write a personal essay

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też