Fundacja Spełnionych Marzeń

« Powrót do artykułu: Fundacja Spełnionych Marzeń | « Powrót do grupy: Aktualności

14 stycznia 2013, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

No to tylko pogratulować firmie RD za odwagę niesienia pomocy ale inicjatywa fundacji stworzenia takiego miejsca :)
No i problem się rozwiązał z 1% gdzie go przekazać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2013, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Również gratuluję firmie RD, a podopiecznych Fundacji spełnionych marzeń serdecznie pozdrawiam i pragnę zapewnić, że będę o nich równiez pamiętał przy rozliczaniu podatku 1%:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2013, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

dla tych osób które jeszcze nie zdecydowały się na jaka organizację przekażą swój 1 % zachęcam także przyłączyć się do inicjatywy w$p1erajmy hosp1cja i wpisanie do formularza PIT numeru KRS jednego z hospicjów dziecięcych w Polsce, zapewne zostaną one dobrze spożytkowane

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2013, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

dla tych osób które jeszcze nie zdecydowały się na jaka organizację przekażą swój 1 % zachęcam także przyłączyć się do inicjatywy w$p1erajmy hosp1cja i wpisanie do formularza PIT numeru KRS jednego z hospicjów dziecięcych w Polsce, zapewne zostaną one dobrze spożytkowane

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2013, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra inicjatywa, osobiście widziałem efekt prac, a tu kilka fotek http://www.spelnionemarzenia.waw.pl/wydarzeni a/turnus_rehabili/turnus.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2013, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już przekazałem na fundację spełnionych marzeń 1% podatku

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2014, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku również pamiętajcie o Fundacji Spełnionych Marzeń, a i ważne przekujcie wszystkim aby dobrze wpisywali KRS inaczej kasa pójdzie na dziurę budżetową.
Wpisujemy KRS0000128832

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2022, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Póki co ja jeszcze o tej fundacji nie słyszałem, ale wiem jak również istotne są organizacje pomocy społecznej. Od jakiegoś czasu bardzo wspieram tą organizację https://www.chspserce.pl/ i liczę na to, że nasza współpraca będzie cały czas się rozwijała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >