Funkcjonalne dywany

« Powrót do artykułu: Funkcjonalne dywany | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 lutego 2013, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam u siebie w firmie maty Wash&Dry, zamówione poprzez stronę www.e-maty.pl. Robi to na prawdę niesamowite wrażenie, no i oczywiście podnosi prestiż firmy. Goście od razu widzą, że mają do czynienia z profesjonalistami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2013, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam wam dywany z http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany/, duży wybór i dobre ceny. Myślę, że warto przejrzeć całą ofertę nim się zdecydujesz na konkretny model.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2013, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie dywan ma być mięciutki a nie funkcjonalny:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2013, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

a co wogóle oznacza funktionalny dywan? jak to rozumieć? w sensie że równiez do siedzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2015, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o dywanach w stylu shaggy? Czy są praktyczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2015, 06:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Są praktyczne. Wiele osób sądzi,że jest problem z ich czyszczeniem ale jest to mit ponieważ nigdy nie mieliśmy z żoną z tym problemu a mamy dywany włochacze w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu. Raz nawet na kremowy dywan w salonie rozlała się cała pojemność karafki z czerwoną nalewką. No nie powiem długo czyściliśmy ale udało się wywabić.
Aktualnie w Black Red White jest na nie duża promocja:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany/ Można tam zamówić dywany ręcznie tkane. Cieniowane w dość przystępnych cenach ( porównywałem sobie ze sklepami stacjonarnymi w moim mieście to jednak jest o wiele taniej).

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Super te dywany, a jak je czyścicie? Bo niestety w domu pełnym zwierząt łatwo o zabrudzenia, czy wystarczy do tego zwykła chemia gospodarcza, czy muszę się zaopatrzyć w profesjonalny sprzęt typu - http://www.mado-tarnow.com/chemia-dla-przemys lu.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza tymi dywanami sklepowymi możesz też przejrzeć sobie puszyste dywany na zlotewyprzedaze.pl cenowo wychodzi korzystniej niż w sklepie, ale są w różne w zależności od rozmiaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2022, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to właśnie dywany są bardzo ważnym dodatkiem do naszych wnętrz i muszę przyznać, ze również ważne jest to aby wiedzieć jak dobrać runo dywanu do pomieszczenia. Na pewno sprawdź jak wygląda to u innych i myślę, że każdemu będzie taka kwestia odpowiadała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 390

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >