GAGA Granit Hurtownia Kamienia Budowlanego

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

30 maja 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma Gaga Granit powstała ponad 32 lata temu. W przeciągu tego czasu zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie kamienia i jego wyrobów. Dążymy do tego, aby odbiorca uzyskał od nas najwyższej jakości wyroby. Zaopatrujemy firmy w kamień nie tylko w naszym kraju, ale także rynek zagraniczny. Nasze zamówienia realizujemy indywidualnie, ponieważ usługobiorca jest dla nas bardzo ważny. Naszym nabywcom oferujemy kostkę i blaty kamienną, płytki, schody oraz parapety z granitu. Szukaj nas na: ul. Niepodległości 37 Strzegom.

www.gagagranit.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2016, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam dobrą firmę http://www.grafitolkusz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2019, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli parapety z granitu to polecam zapoznać się z ofertą zakładu kamieniarskiego www.nagrobki-kamieniarstwo.com z miejscowości Strzegom w woj dolnośląskim. Na co dzień firma działa jako zakład kamieniarski ale oferują również sprzedaż kamienia dla budownictwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2019, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą kamieniarską na terenie województwa zachodniopomorskiego polecam skontaktować się z www.centrumgranitu.eu Tam pracują świetni fachowcy, na których można polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 366 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 381 Grupa: Firmy budow... Korzystając z usług specjalistów w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Od wielu lat prowadzę własną firmę transportową i zdaje sobie spraw...
  • Kto wam prowadzi księgowość?? Firma zewn? Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... Ja współpracuję z firmą https://twojaksiegowa.warszawa.pl/doradz two-ksiegowe-w-warszawie/ i serdecznie polecam. Jak chodzi o Warszawę to wydaje mi sie, ze to je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >