Gabinet w domu

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

2 listopada 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Liczy się jakość wykonania oraz wygoda krzeseł biurowych, tutaj polecam sprawdzić naszą kolekcję krzeseł na KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2017, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się i wiem, bo mam jeszcze niezbyt wygodne krzesłą i po kilu godzinach siedzenia to kręgosłup aż trzeszczy z bólu, ale mam zamiar to zmienić. Akurat wczoraj była u kolegi, który jest programistą i wypróbowałam jego najnowszy zakup czyli fotel, ale super. Już je oglądałam i nawet zdążyłam złożyć zamówienie, co prawda nie brałam tak drogich jak on ale również są świetne. Zobaczcie co wybrałam https://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-vip-id6307.html w sumie to nie ja je wybrałam tylko znajomy, on sie jednak lepiej na nich zna, a skoro twierdzi, że są dobre to warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2018, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie biuro w domu to świetna sprawa, również zagospodarowałam taką przestrzeń u siebie. Niezbędna okazała się roleta zewnętrzna.
https://www.knall.com.pl/c124,Rolety-zewnetrz ne

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2018, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabinet w mieszkaniu to niewątpliwie świetna sprawa :) Ja osobiście lubię je aranżować w odcieniach brązu, ale to oczywiście tak czy siak zależy od wystroju całego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2018, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabinet w domu to naprawdę świetna sprawa :D Taki kącik do pracy w domu jest ogólnie ostatnio bardzo w modzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2019, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabinet w domu to spore wyzwanie aranżacyjne. Dużo też zależy od naszych preferencji dotyczących stylu samego.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2019, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Własne biuro warto mieć jeśli pracuje się w domu, jest dużo łatwiej w tedy. Polecam meble ze sklepu zona-design.pl Bardzo nowoczesne i dobrych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2019, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

biuro w domu to wygoda, ale odpowiednie zaprojektowanie go nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie mamy dużo miejsca, zaprojektowanie biura przez architekta wydaje się być wtedy super rozwiązaniem

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2019, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym tego nie powiedziała, że to nie jest takie łatwe. Moim zdaniem o wiele łatwiejsze niż aranżacja każdego innego pomieszczenia. Wystarczy tylko ruszyć trochę głową, poszukać inspiracji w sieci i po kłopocie. Przede wszystkim warto zadbać aby było w nich schludnie ale i przytulnie. Warto mieć też chociaż jeden mebel, na którym chwilę odpoczniemy czy przeprowadzimy rozmowę z kontrahentem, a także wygodne krzesło do biurka. Proponnuję wam zobaczyć na slf24.pl zarówno fotele, krzesła jak i sofy są naprawdę godne uwagi i zakupu, tyb bardziej, że ceny mają konkurencyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2019, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję w kącie pomieszczenia zamontować blat, który będzie pełnił funkcję biurka. Dokupiłbym do niego obracane krzesło, z białym siedziskiem i oparciem, na 4 drewnianych nogach. Ściany i podłogi powinny być w szarej tonacji.

fot. grzejnik Solius

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >