Gabinet w domu

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

9 maja 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, właśnie urządzam swój gabinet w domu. Postanowiłam poświęcić na to cały jeden pokój, ponieważ pracuję tylko zdalnie. Szukam właśnie fajnego biurka i sklepu, w którym można dostać porządne fotele i krzesła biurowe czy możecie coś polecić? Bardzo zależy mi na tym by mieć porządne meble gabinetowe w domu, ponieważ dużo pracuję, więc pozycja w jakiej siedzę ma wpływ na moje zdrowie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2017, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym konkretnie się zajmujesz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2017, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo, jeśli spędzamy większą część dnia w pozycji siedzącej, za biurkiem, to warto wybrać naprawdę wygodny fotel. Ja też w dużej mierze pracuję w ramach działalności zdalnej, zgadzam się z tym, że na gabinet warto poświęcić jedno pomieszczenie i w ten sposób rozdzielić obszar pracy od reszty domu. Jeśli chodzi o fotele popatrz sobie na https://www.mmpartners.eu/959-fotele-biurowe< /a> - ja właśnie u nich zamówiłam swój, bardzo dobrze mi służy. Przy okazji mają różnego rodzaju artykuły biurowe,notatniki, mazaki itp - może coś wpadnie Ci w oko.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

GAbinet w domu to jak najbardziej dobra opcja nie ma co wydawac kupy pieniędzy na wynajem jak mozna to zrobić w domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2017, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

MOim zdaniem fajna sprawa wygodna i nie wymaga wielkich urozmaiceń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne w tym przypadku jak dla mnie jest to czym się zajmujesz. Ogólnie do gabinetu czy do biura polecałbym obrotowe krzesełka najlepiej skórzane, tak aby siedzenie przez dłuższy czas nie stawało się uciążliwe.


www.swietliscie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja muszę zadowolić się miejscem do pracy w salonie...

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2017, 01:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Oooo gabinet super sprawa, nawet bym wiedziała jak urządzic, ale niestety miejsca nie mam. Zazdraszczam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki gabinet musi być dobrze wyposażony. Podstawą zawsze będzie dobry komputer. Ja wiem z doświadczenia, że lepiej kupować komputery gamingowe, na przykład bazując na takich poradnikach http://gameplatform.pl/jaki-komputer-do-tekke n-7-wymagania-sprzetowe/. Okazuje się, że mają one tak wysokie parametry, że w zupełności sprawdzają się też do pracy biurowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają gabinety urządzone w stylu kolonialnym. Są bardzo stylowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >