Gabiony w ogrodzie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

3 października 2017, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem to ładna i ciekawa opcja jeżeli zależy nam nie tyle na praktyczności danego ogrodzenia ile na jego wyglądzie i prezencji, od tego są właśnie gabiony.

www.Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2017, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie gabion jest raczej nie zbyt dobrym i porządanym materiałem, jeżeli już chce się odgrodzić od strony ogrodzenia to postawiłbym na ogrodzenie Karo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2017, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie gabiony odpadają jeżeli chciałbym dociac sie od sąsiadów i mieć pełną prywatność to wybrałbym mur samonośny Pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie osobiście to naprawdę bardzo fajne rozwiązanie i takie coś zupełnie innego, co pozwala elegancko udekorować ogród. Firma rapmet http://www.rapmet.pl/ oferuje takie eleganckie i paktyczne gabiony, moim zdaniem warto w nie zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie osobiście gabiony to przede wszystkim wyraz nowoczesności jeżeli można to tak nazwać, natomiast jeżeli miałbym wybierać to też warto wziąć pod uwagę ogrodzenie z kamienia naturalnego.

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2018, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na ogrodzenia w stylu murów samonośnych? Ja ostatnio znalazłem szeroki wybór modeli w ofercie Producenta Braas. Dbają o wysoką jakość wykonania, zabezpieczeń i co ważne wybór zarówno modeli jak i palety barw jest naprawdę szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to znakomity pomysł i wówczas tego typu ogrodzenie pełni również funkcję dekoracyjną. Przykładowe typy takiego ogrodzenia znajdziecie na www.Gobe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2018, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabiony polecam sobie zamówić w http://www.rapmet.pl/. To naprawdę fajne rozwiązanie. Są praktyczne, nowoczesne, wytrzymałe, proste w montażu. Muszę przyznać, że to jest ciekawe rozwiązanie. Dużo fajniejsze niż siatka albo ogrodzenie panelowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2018, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabion mi się nie podoba, jak już szukałbym czegoś dającego bezpieczeństwo oraz prywatność to wybrałbym jednak mur samonośny Amsterdam (szczerze polecam abyś odwiedził stronę producenta Pozbruk i przemyślał czy nie będzie to lepszym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2018, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli komuś się podobają i co ważne- pasują do ogrodu, to moim zdaniem warto się nad nimi zastanowić, aczkolwiek w kwestii zachowania prywatności na podwórku to może być dosyć ciężko, polecam ogrodzenie panelowe.


www.Ogradzamy.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >