Gabiony do ogrodu

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

3 października 2017, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. jako dekoracja do ogrodu w postaci mini ogrodzenia- jak najbardziej tak, fajnie się sprawdza, aczkolwiek można dyskutować nad ich praktycznością.

www.Rus-stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2017, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie gabiony ale za to ogrodzenie wykonane z elementów Karo będzie jak najbardziej pieknym i jednocześnie trwałym rozwiązaniem z dodatkowymi zabezpieczeniami w postaci powłoki hydrofobowej H-Plus :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2017, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

No w sumie czemu nie to ogrdzenie od strony ogrodu iedalne, jednak od forntu postawiłbym na coś z zakresu murów samonosnych jak Amsterdam, Milano czy Genua

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabiony nie są najpiękniejszym rozwiązaniem i musiałbym się długo zastanawiać zanim wybrałbym to rozwiązanie. Jeżeli o mnie chodzi zdecydowanie wygrywa mur Milano 22.5 klasyczne i jednocześnie dość nowoczesne rozwiązanie które gwarantuje całkowitą prywatność i bezpieczeństwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2018, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam gabiony za bardzo ciekawy element architektury... W wersji kamiennej, przy nowoczesnym budownictwie będzie się ciekawie komponował, ale i przy czymś bardziej w wiejskim, sielskim stylu sprawdzi się, jak wypełnimy gabion żwirem i drewnem. Kolega kupił tutaj https://ogroland.pl/kategoria-produktu/gabion y/ kosz gabionowy, który jest postawiony przed altaną, żeby ją osłonić i wypełnił drewnem. Szybko, niedrogo a efekt wow.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2018, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz gabionów są także inne, równie ciekawe i co ważne: trwałe ogrodzenia jak panelowe czy kute. Poniekąd jest to kwestia tego jaki budżet możemy przeznaczyć na zakup takiego ogrodzenia.

Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2018, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie Gabion odpada, jeżeli już chcesz mieć wysokiej jakości ogrodzenie które będzie w stanie zapewnić pełna prywatność oraz bezpieczeństwo to zajrzyj do oferty Pozbruk, gdzie znajdziesz elementy do wykonania muru samonośnego np. z elementów Gardeo Amsterdam.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2022, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ivermectin 10 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2022, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

molnupiravir about pill that hospitalization death merck pill for covid fda approval of molnupiravir molnupiravir venezuela

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2022, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

oryf6

2dhii

kawe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >