Garderoba – spełnij swoje kobiece marzenie.

« Powrót do artykułu: Garderoba – spełnij swoje kobiece... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 stycznia 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Do garderoby fajnie też wstawić lub powiesić jakieś efektowne lustro. Mi np. podobają się bardzo te z asortymentu Soleda Mirror, bo one są właśnie takie profesjonalne, specjalnie podświetlone, idealnie nadające się do makijażu, ale też będące fajnym elementem wyposażenia wnętrza. Wejdźcie sobie na ich stronkę (wpiszcie w Google Soleda Mirror, wyskoczy Wam, bo nie pamiętam adresu), no i zobaczcie. Mają takie lustra z taśmami led, ozdobne, ale też te hollywoodzkie - z dużymi żarówkami. Super sprawa :). Do garderoby - na pewno idealne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli macie problem z maszyną sprawdzcie jakość i stan igły ja z mojej strony nie mam problemu bo mam dobrą igłę z www.iglyszwalnicze.com.pl duży wybór igieł maszynowych , do szycia skóry i wiele innych ! sprawdzcie same, igły doskonałe w profesjonalnym krawiectwie oraz na co dzień

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2015, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że wszystko jedno jakie lustro wybierzesz. To raczej pozostałe elementy są ważniejsze. Ja swoją całą garderobę skomponowałam w Castoramie: http://www.castorama.pl/katalog-produktow/przechowywanie/wyp osazenie-garderoby i jest śliczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Garderoba to naprawdę świetna sprawa. Pamietam,że jak się budowaliśmy to żona bardzo często o niej wspominała. Ja nie byłem przekonany ponieważ szafy nam wystarczały ale obecnie widzę,że jest to dobre rozwiążanie. Po pierwsze zyskuje się dużo przestrzeni. Po drugie jest to tanie rozwiązanie bo można zrezygnować z drogich szaf wnękowych, suwanych na rzecz tanich półek.
Na poniższej stronie znajduje się dobry artykuł na temat tego jak wygodnie wyposażyć garderobę:
http://www.ihouse.pl/news/detal/kobieca-garde roba-co-powinna-zawierac/797/1

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak, garderoba to jest to! :) Bardzo sobie chwalę to rozwiązanie odkąd posiadam. Wyposażyłam swoją garderobę w deskę do prasowania, wieszaki i szafki, które kupiłam w sklepie http://www.eurofuturo.pl/ . Bardzo fajnie to teraz wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona bardzo chciała mieć garderobę. Sam nie byłem w stanie jej zrobić, zgłosiłem się więc do firmy www.kulenty.pl, która zajmuje się między innymi robieniem szaf wnękowych i garderób. Wykonali piękną garderobę w moim domu i polecam ich również wam. Zatrudniają świetnych fachowców, którzy wykonują swoją pracę bardzo dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie wyobrazam sobie garderoby bez lustra! I to lustra podswietlanego.
No i garderoba powinna miec lustro - w koncu nie bedziemy z niej wychodzic i gdzie indziej sie przegladac, prawda? To spore ulatwienie wg mnie.
Swietne sa teraz lustra z rama LEDowa - o takie np: http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/< /a>

Ten post był edytowany przez Marek Salomon dnia: 18 grudnia 2018, 14:02
Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Własna garderoba to świetny pomysł. Jeżeli jesteście tym zainteresowani to polecam wam skontaktować się z firmą www.meblerobko.pl Oni zajmują się wykonywaniem mebli do garderoby. Mają wiele świetnych pomysłów, więc warto się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2020, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od zawsze marzyłam o garderobie i moje marzenie zostało spełnione przez firmę www.indeco.bielsko.pl. Teraz nareszcie mam porządek i wyrzuciłam z domu stare szafki i niepotrzebne szpargały.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >